Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen esetben tud felmentést...

Milyen esetben tud felmentést írni az orvos, hogy a biztonsági övet ne legyek köteles használni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 02:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda felelőtlen kérdés! (Én a gépkocsim vizsgáztatásának elkerülésére szerettem volna egy igazoláshoz jutni azzal, hogy csóró vagyok. Nem sikerült.)
2014. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha nekem alacsony a vérnyomásom, akkor vezethetek gyorsabban és veszélyesebben, ha rosszul vagyok, hogy feljebb tornásszam?
2014. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Az oktatás és gúnyolódás az mindig első helyen van ebben a rohadt Román országban!
2014. szept. 8. 21:32
 14/23 anonim ***** válasza:
71%
Ebben a "rohadt Román országban" másképp kell kérdezni! Nem úgy, hogy "Milyen esetben tud felmentést írni az orvos, hogy a biztonsági övet ne legyek köteles használni?", hanem úgy, hogy "nekem ilyen meg ilyen betegségem, problémám van, milyen vizsgálati igazolásokat kell beszereznem ahhoz, hogy az orvos felmentést írhasson a biztonsági öv becsatolása alól". Merthogy egy szóval nem említetted, hogy miért is szeretnél felmentést kapni. Mert ha valamiféle valódi problémád van, tessék elmenni az orvoshoz, a gondodat előadni és ő majd dönt. A kérdésedből az jött ki, hogy akarod a dolgot kibulizni. Ha semmi bajod, akkor ne akard. Életet ment és kötelező.
2014. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként Google a barátod, ha már van interneted. Beír: "mikor nem kötelező a biztonsági öv használata?" Aztán olvas, nem terhel másokat. És ráadásul sunyin politizál.
2014. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként Romániában sincs másképp. Sunyi egy alak vagy.
2014. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem magamról van szó, csak kicsit vissza kell olvasni.

Egyébként rohadt szerencse, hogy nem vagyok Román és magyarországi sem.:P

2014. szept. 8. 23:17
 18/23 anonim ***** válasza:
44%
Még visszább meg ott a kérdés! :-D
2014. szept. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Atisbe válasza:
33%

a biztonsági öv használata kötelezö,de volt aki azért élte tul mert nem volt bekötbe s kirepült az abakon és igy kissebb bajjal meguszta mert nem gyömöszölte be a kocsi alaje,de volt akit az mentett meg.

de töntésed használod vagy sem.

az öv egy dologtol véd meg tutira,h a rendőr nem büntet meg érte,de amugy.....sajna utolar tudod meg h jo vagy nem h bekötötted magad

2014. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19%
Nem kell bekapcsolni, csak magad elé dobod és kész. Én így csinálom.
2014. szept. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!