Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Helyesen jártam el?

Helyesen jártam el?

Figyelt kérdés

Láttam ahogy valaki meghúzza egy másik személy autóját (ő nem látott engem), miközben telefonáltam figyeltem otthagy e valamit, de megdöbbenésemre nem..egy kis faluról van szó, itt mindenki ismer mindenkit, ráadásul az illető egy köztiszteletben álló személy. Miután ezt láttam és a saját autómhoz igyekeztem feltűnt az autó gazdája. Mivel láttam hogy látványosan meghúzta, elmondta a tulajdonosnak, hogy ki volt az.

Utána gondoltam csak bele, hogy lehet azok meg megharagszanak érte, hogy úgymond felnyomtam őket, na de én első sorban arra gondoltam akit kár ért és sajnáltam hogy ez történt vele és segíteni akartam..



2014. szept. 10. 17:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
"elmondtam a tulajdonosnak"
2014. szept. 10. 17:50
 2/15 anonim ***** válasza:
sok kellemetlenséged is lehet belőle,máskor inkább " félfinoman " közöld,hogy ne jöhessenek rá a te személyedre,és akkor biztos,hogy nem állnak bosszút rajtad,
2014. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
tehát beárultad a sunyi polgármestert?
2014. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

valójában nem biztos hogy tudják, mert a tulajdonos mondta hogy nem fogja elmondani mert bárki láthatta (forgalmasabb helyen volt), csak én mutattam meg a házukat. azt mondta mivel láttak hogy én csak a házukat mutattam meg.

de mégis milyen kellemetlenségem lehet?

miért én lennék hülye szituban? Ő hagyta cserben a másik embert.

ti nem örülnétek ha valaki megmondaná ki okozott kárt az autótokban?

2014. szept. 10. 18:28
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Helyesen jártál el! A sunyi alak meg szégyellje magát.
2014. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1- igen, ügyes voltál

2- ezzel nem sokra fog menni, mivel szinte semmi bizonyítéka nincs, hogy a szóban forgó illető károsította meg az autóst (ha csak te nem leszel tanú)

3- ha az én autómat meghúznák én is örülnék, neki hogy megtudhatom ki volt az a patkány. még ha kártérítést nem is fizet, de egy móresre tanítást mindenféle képen adnék neki.

2014. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szerintem szembesítésre nem kerül azért sor.kizártnak tartom hogy vitatkozna tovább hiszen tényleg mások is láthatták és csak magát égetné le. Én nem szerettem volna nekik kellenetlenséget de ugyanakkor az idős tulajdonost sem fosztottam volna meg attól hogy tudja ki tette ezt. Nagyon sok ember nem vállal felelősséget és ott és akkor azt éreztem az a helyes ha elmondom az igazat!

Mi is húztunk már meg mást, és rendeztük is a költségeket szerintem ez így helyes.

2014. szept. 10. 18:52
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Helyesen jártál el, ez a korrekt ember reakciója.
2014. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Koszonom!


Mindenkinek koszonom a valaszat!

2014. szept. 10. 19:40
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, helyesen jártál el. Kárt tett, ezért ha láttad, akkor igen, el kell mondanod.
2014. szept. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!