Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Közúti rendőri ellenőrzés...

Közúti rendőri ellenőrzés miből áll? Ha megállít a rendőr, amikor autóval megyek, miket kérdezhet, miket kell megmutatni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Jó napot kívánok, jogosítványt, forgalmit és Deákigazolványt felmutatásra kérem előkészíteni.
2014. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

-először elkéri az irataidat,és ha azok már nála vannak,akkor bent vagy úgymond a csőben ,

-csak ezután kérdez,ha egyáltalán kérdez,és ha azt akarod,hogy minél előbb visszakapd az okmányaidat,és mehessél már tovább ,/mindenki ezt akarja/,akkor megpróbálsz olyanokat tenni/válaszolni,hogy nehogy berágjon rád és ne adja vissza az összes okmányodat,

2014. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2.Már bocs,de mi az,hogy bent vagyok a csőben?

Megállít,elkéri a forgalmit,jogsit,hátraslattyog,rápillant a matricára,max.körbenézi a vasat,lekérdezi a közponból az adatok valódiságát,esetleg megfujat egy szondát,majd elköszönünk,azt megy mindenki a dolgára.

Mi az,hogy berág???

Ha szabálytalan vagy,akkor vagy HB,vagy feljelentés,esetleg egy Esztergomi látkép a forgalmiba,rosszabb esetben Deákigazolvány,oszt kalap kabát...

2014. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 egySanyi ***** válasza:
100%

Nehogy beugorj olyan kérdésnek, hogy:

Tudja-e, hogy miért állítottam meg?

Lehetőleg erre a kérdésre ne kezd el felsorolni az éppen elkövetett szabálytalanságokat.

2014. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Tudja-e, hogy miért állítottam meg?"


Ez az egyik legmocskosabb zsarutrükk! :D

2014. okt. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!