Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi motiválja azokat a hivatáso...

Mi motiválja azokat a hivatásos sofőröket, hogy egész nap a volán mögött ülve, még saját videókat töltsenek fel a netre, rengeteg időt és pénzt rá szánva?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/user/KotaiZoli60


https://www.youtube.com/user/st22lacika


Ezen elgondolkoztam már, hogy családos emberek, akik kamionozásból élnek, távol a családjuktól átlag 3 hétig és még van türelmük és idejük videókat feltölteni a netre meg blogot írni és pénzt sem sajnálva, külföldön 35 eurt rákölteni a netre, csak azért hogy másfélórás videofilmjét fel tegye a youtubera. Ezt az egyik sofőr mondta a videójában, hogy 35 eurba került neki egy filmet feltölteni egy kamionparkolóban.

Én ezt nem értem, de biztosan az is a háttérban van, hogy kicsi önbizalmat ad nekik, hogy milyen munkát végeznek és bennük van az hogy ők jobbak az átlag embertől a vezetésben.

Ezeket nem rosszindulatból írom, mert tudom hogy nagy felelősséggel jár egy hivatásos sofőr munkája, de rengeteg időt pazarolni videó feltöltéssel, ez már kicsit azért túlzás és egy 25 éves sráctól ez még talán normális, de én 35 - 45 éves sofőrökre gondolok.:O

Talán valami haszon van ebből nekik??


2014. okt. 22. 20:01
 1/10 anonim válasza:
100%
Elég unalmas lehet ennyit vezetni, valamivel elfoglalják magukat.
2014. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 petizacc ***** válasza:
Ezt miért nem tőlük kérdezed?
2014. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért mert nem válaszolnak és túl sok levelet kapnak, meg elfoglaltak.:P
2014. okt. 22. 22:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Unatkoznak..


Külföldön nem csak azért fizet a netért, hogy a blogját/videóját feltöltse, hanem hogy skype-ozzon, facebookozzon, emailt olvasson stb stb..

2014. okt. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zsebvirág ***** válasza:
100%
Nem rég tőlem egy parabolát akart venni csak túl nagy volt, ezért nem kellett végül Neki. Szóval nem kizárt, hogy unatkoznak :D
2014. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Részben nagy valószínűséggel unatkoznak, másrészt szerintem ezzel biztosítják azt is, hogy ne "csavarodjanak be" a folytonos egyedülléttől és magánytól. Mert igaz, hogy csak magukban beszélnek, de mivel megosztják másokkal, ezért munka közben is van lehetőségük úgymond "beszélgetni".
2014. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a magányhoz: ha sofőrnek állnék, véletlen se ülhetne a kedvesem a másik ülésre? (ez csak onnan jött, hogy nem egyszemélyes mint a motor, bár túl hosszú út során már láttam 2 embert 1 kamionban, biztos váltják egymást)
2014. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ma 22:24-es vagyok, még ha a munkáltató csak céges melóst engedne is a járműbe, az még megdumálható munka előtt azzal akivel lennél legszívesebben, hogy direkt egy megbeszélt helyen vár és felvenni úgy mintha csak stoppolna, pont ahogy a filmekben látjuk (pl egyszer Bud Spencer is vett fel vkit amikor kamiont vezetett)
2014. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ADRnél nem vehet fel senkit. A többi esetben nem problémás a dolog.
2014. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egyszerű, én is ezen a pályán vagyok, és a közeljövőben én is el fogom kezdeni:


A magány elkerülése, az ésszerű és nyugodt gondolkodásmód megosztása, kommunikáció a világgal, tanítás. :)

2015. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!