Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tippeljetek, milyen autó volt?

Tippeljetek, milyen autó volt?

Figyelt kérdés

Mai nap szépen nyugodtan krúzolok 50-el a kis Opelemben, erre megjelenik a tükörben egy nagy kék kombi villogtatva, letolva az útról.

Amint lehetősége lett előzött, de úgy hogy szemből két busz egymás után.

Az első előtt alig fért be, satuznom is kellett hogy ne legyen baleset, a másik busz és egy, az útra félig belógó Mazda közt csak úgy fért el hogy a busz, tele emberekkel lement a padkára.

Emlegettem is az anyját és a legősibb foglalkozást egyszerre.

Pár száz méter múlva leáll az út szélére és amikor odaértem mellé index ki és tükör nélkül rámrántja a kormányt.

Centiken múlott hogy ne menjek a gyökérnek neki.

Le is dudáltam a francba.

A legjobb viszont, hogy a rendőrök pár méterrel arrébb traffiztak, de semmit nem csináltak.


2014. nov. 8. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak nem egy M-csomagos 3-as BMW kombit láttál?
2014. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
BMW az tuti.
2014. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez a poszt ilyen kérdésfeltevéssel csak arra jó, hogy erősítse az előítéleteket bizonyos márkák tulajdonosaival szemben. Mégis milyen információtartalommal bírna számodra az, hogy "ja igen tuti egy béemvés volt", "a mercisek szoktak ilyen parasztok lenni", "biztos vmi tuningszuzuki...jakombi. akkor lada"?
2014. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Egyébként én is BMW-vel járok, és tény hogy sok a barom. Vagy valami újgazdag kis gyikhaj, aki a fél éves vezetői tapasztalatával tolja neki mint a barom, de ha kicsit jobban belemész a seggébe, a totális pánik kiül az arcára, hogy úristenmegfoghalni.

Tudom hogy tőlem is paraszt dolog, de amikor direkt hergel, meg versenyezni akar, valamint miattuk kapom én is a savat és az előítéletet, hogy "k.csögbéemvés", akkor bizony én sem tisztelem. Lássuk hogy bátor-e ha ott az X5 eleje a seggében. Ilyenkor általában észreveszik magukat.

A masik pedig aki szakadt 3-assal vagy 5-össel tolja, és autót, sofőrt, szabályokat nem tisztelve hiszi azt hogy az övé az út.

Én normálisan vezetek, de ezeket a "márkatársakat" nem igazán tisztelem, vagy csak szörnyülködve nézem ahogy közlekednek és rombolják a márka imidzsét..

2014. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az új VW Passat kombi sötétkék változtban. Én is ott voltam és láttam.
2014. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hmmm... Majdnem jók a tippek.

E60 520d volt.

2014. nov. 8. 14:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Az ilyenek után aztán egy BMW-s se csodálkozzon hogy milyen sztereotípiák keringenek róluk.
2014. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne csúsztass, a padkázó buszon ültem, az egy Passat volt. Meg na persze, egy cikázó autóról lazán leolvastad a típusjelzést mi? Ott voltam a buszon, egy idős hölgy majdnem leesett a székről, én fogtam meg a vállánál fogva.
2014. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

De sajnos minket, normális közlekedőket néznek le miattuk.

Lemegy egy tizenéves Bömcsi ára annyira, hogy a telepi gengszterek is meg tudják venni, aztán azt hiszik hogy a puncimágnes azért nem műxik benne, mert nem mennek elég gyorsan, meg minél veszélyesebben.

Csak sajnos mindenki ezeket az eseteket jegyzi meg.

A jéé, a "béemvésköcsög" átengedett a zebrán/beengedett sávba/megköszönte hogy beengedtem a sávba, az meg semleges.

Nem tudom hány éve volt hogy nem álltam meg a zebránál ha valaki át akart menni, vagy egyáltalán volt-e olyan hogy nem engedtem ki buszt ha nem siettem.

És igen, X5 van a seggem alatt. De se emberi húscafatok a hűtőlamellák között, se mocskos többtízmilliók nincsenek a csomagtartóban.


Kicsit a hozzáállással is baj van. Ugyanúgy láttam már Peugeot-ban is hülyét, mint BMW-ben vagy Suzukiban. Mindenhol vannak hülyék.

2014. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
máskor ne légy ennyire b***m
2014. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!