Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Parkolás, hólánc a Kékes tetőn?

Nincki kérdése:

Parkolás, hólánc a Kékes tetőn?

Figyelt kérdés

Vasárnap adventi vásár lesz a Kékesen, még sosem voltam ott, gondolom van rendes parkolási lehetőség!?

Most hogy leesett a hó kell hólánc vagy elég a téli gumi? Szórják az utakat?



2014. nov. 26. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak parkolóhelyek (szoktak láthatósági mellényes emberkék állni, aztán szedik a pénzt). Mivel naponta több busz jár fel, így feltételezem hogy le is van takarítva "rendesen" az út.
2014. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A buszok miatt rendszeresen takarítják ott az utat, de nagy forgalom esetén le szokták zárni a személyautók elől (ha megtelik a fenti, nem túl nagy parkoló).


A hólánc kötelező lehet, igen.

2014. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a parkoló:

[link]


Én még a Mátrában nem láttam sehol hólánc kötelező táblát kitéve!

2014. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harkonnen, az te vagy. Én már láttam, nem is egyszer. Szerencsére nem az van, hogy ősszel kiteszik, tavasszal leveszik, hanem tényleg akkor van kint a tábla, ha indokolt.
2014. nov. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Nem mondod, hogy ha leesik a hó, akkor körbe jár a közútkezelő autója, és kiszórják a táblákat, ha elolvad akkor meg gyorsan leszedik?
2014. nov. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!