Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elmagyaráznátok, hogy hogyan...

Elmagyaráznátok, hogy hogyan kell tolatva meg úgy egyáltalán parkolni, vagy hogy hol kéne gyakorolni?

Figyelt kérdés

Barátom mondta, h kapunknál is gyakorolhatnék, ha beállok, de sztem nem ua. mint két kocsi közé beparkolni. Vmi gyakorlási módot tudtok, meg lehet úszni a plusz órákat?

Előre is köszi.



2014. okt. 29. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2-2 bóját felraksz egy üres, lezárt területre, s gyakorolsz.. :)ha meglököd a bóját meghúzod a kocsit, ennyi :D
2014. okt. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Tolatva parkolni: az a lényeg hogy amerre tekered a kormány arra fog a kocsi fara menni. Pl ha tolatsz valahonnan ki, kirakod balra az irányjelzőt. (mindig az ellenkező irányba tedd ki tolatáskor, ha jobbra akarsz menni akkor balra rakod ki az irányjelzőt, amerre van az irányjelző arra tekered a kormány, és a kocsi hátsó része balra fog menni.
2014. okt. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elmész egy autó gumishoz és kérsz tőle használt autó gumikat (ingyen adja, örül ha megszabadul tőlük) és azokból építesz oszlopokat. Ha nekimész az autó nem sérül de te látod,hogy valamit rosszul csinálsz mert dől a gumi oszlop. 4 gumit pakolj egymásra, vagy ötöt és így készíts gumi oszlopokat.
2014. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

de az nem olyan, mintha kocsik közé csinálnám


a tükörben látnom kell, hogy a műsik kocsinak melyik részét hol látom amikor tekerni kell vissza a kormányt


és a gumiknál honnan tudjam, h melyik része a másik kocsi lámpája, amit a tükörben néznem kell?


nekem az kell, h 2 kocsi közé hogyan álljak be, nem gumik közé

2014. okt. 30. 00:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor bakker gyakorolj autók között. minek kérdezed, ha neked semmilyen tanács nem jó?
2014. okt. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de jók ezek, köszönöm szépen, de nem tudom, h ez jó lesz-e, volt, akinek ezzel, vagy hasonlóval sikerült?
2014. okt. 30. 01:27
 7/14 anonim ***** válasza:
alapvetően önbizalomra van szükséged, és nem arra, hogy folyamatosan a kifogásokat sorold, hogy "de a gumioszlop nem olyan, mint egy autó". Hát valóban. De el tudod őket helyezni úgy, hogy egy autó helyét jelöljék ki. Ha tudsz parkolni, akkor tökmindegy, hogy gumik, autók vagy biciklipumpák közé kell parkolni. És ehhez semmi más nem kell, mint gyakorlás, gyakorlás és gyakorlás. De én a magam részéről bizony fizettem pár extra óráért anno, hogy rendesen megtanuljam azt, amiben bizonytalan voltam.
2014. okt. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2014. okt. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Vissza az iskolapadba , ezeknek a dolgoknak mind megvan a technikaja tudod! Vagy menyel olyan emberrel gyakorolgatni aki jol vezet!
2014. okt. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Akkor te huztad meg a kocsimat tegnap este?
2014. okt. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!