Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ausztriában piros lámpa...

Ausztriában piros lámpa kamerák. Van valami lista/adatbázis?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja már sikeresen áthajtottam a piros lámpán Bécsben. Van valami oldal ahol megnézhetném, hogy hol vannak Bécsben piros lámpa kamerák? Mekkora büntetésre lehet számítani? Mennyi idő még kiküldhetik?


2014. dec. 9. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Adatbázis nincs róluk. A büntetés attól függ hogy hajtottál át rajta. Több fénykép készül, és ahány képen rajta vagy, annyiszor X euró. És a képek már narancsnál készülnek, mivel már a narancson sem hajthatnál át.
2014. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most ez komoly? Ahány képen rajta vagyok, annyi euró? :O Ez mekkora baromság. És mennyi az az "X" körülbelül?
2014. dec. 9. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
ha az osztrák által kiszabott bírság nagysága nem éri el a 70 eurót,akkor nem küldik ki neked magyarországra a büntit!ha több akkor igen,és most már nem lehet elbliccelni a befizetését!amúgy meg ha nem valami nagyobb lámpás kereszteződésben történt a dolog,kizártnak tartom hogy lenne kamera....főleg olyan ami kifejezetten a piroson áthajtást figyeli......max a forgalmat
2014. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne baromság? Németeknél is ez van. Nem kell tilosban átmenni, és nincs ilyen gond.

És nem a bírságtól kell félni, hanem hogy mi van ha a másik lámpa azonnal zöldre vált és beléd mennek oldalról?

[link]

2014. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nagy kereszteződésben történt. Ez miatt félek, hogy volt kamera. A másik hozzászólónak: Tény, hibáztam, levontam magamban a konzekvenciát, de nem tudom sajnos visszacsinálni. Legközelebb sokkal jobban fogok figyelni. De attól még nem mindegy, hogy mennyire büntetnek meg...
2014. dec. 11. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!