Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Németországban sok helyen van...

Németországban sok helyen van a jelző lámpákban kamera?

Figyelt kérdés
2 hete vagyok Németországban és vezetek is kint a munkámból kifolyólag. Pár napja sikerült véletlenül egy full teli piroson átmennem ( eléggé fáradt voltam ). Szerencsére nem egy forgalmas kereszteződés volt ( és a három utcából egy le volt zárva útfelújítás miatt. ) Más autó sem volt az úton rajtam kívül szerencsére sem gyalogosok. A lényeg annyi hogy van rá esély hogy kamerával lefotóztak ? A lámpán és közvetlen közelében nem láttam kamerát vagy hasonlót. Bár lehet hogy ennek ellenére volt. Ha valaki tud segítsen már ebben vagy ha volt már tapasztalata benne stb. Illetve hogy sok helyen van kamera a lámpákban németben ? És mennyi lehet a büntetés ha lefotóztak? Előre is köszi.

2014. aug. 14. 20:20
 1/4 anonim válasza:
Szerintem sokban van. Én akár hányszor átmegyek (gyalogosan) a ""piroson"" egyből zöldre vált. Nemtudom miért. Én már gondoltam rá hogy vannak kamerák és figyelnek látják megyek át és átváltják de lehet ez az én hülyeségem. Engem még nem büntettek meg érte. Viszont téged megtudnak kocsi alapján találni..hát nemtudom drukkolok hogy ne büntessenek meg.
2014. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gáz hogy nem tudom mennyi lehet a bírság... hallottam 70-360 euró közötti összegről valamint 1 hónap vezetéstől való eltiltásig is ami nem lenne valami jó mert akkor dolgozni sem tudnék ... :( remélem nem lesz gáz
2014. aug. 14. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezen múlik? Mert ha nincs bennük kamera, és tudnád, akkor simán átmennél? Komolyan? Megáll az ész.
2014. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!