Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy dönti el a rendőr, hogy...

Hogy dönti el a rendőr, hogy én biztonságosan megtudtam volna e állni a sárgát mutató lámpánál?

Figyelt kérdés

Mert én nagyon sokszor érzem úgy hogy nem tudnék biztonságosan megállni, előfordult már,hogy úgy döntöttem,hogy megállok, és majdnem kiugrottak a szemeim a fékezéstől.

Olyan is volt,hogy gondoltam még átmegyek de még a pirosat is láttam, tehát nem kellett volna.

Illetve még olyan is volt,hogy határesetnél átmentem és a mögöttem lévő is átjött, na ha ott beletaposok a fékbe az hét szentség,hogy ő nem áll meg és belém jön.

Alapvetően megtudok állni, most felsorakoztattam néhány szélsőséges példát úgyhogy nem kell aggódni afelől,hogy mit keres az autóban.

Ha én egyszer úgy érzem,hogy nem biztonságos akkor ő azt miért bírálja felül?(mert ő a rendőr)

Persze ha már a pirosba megyek bele akkor egyértelmű, de nem értem miért veszik olyan szigorúan a sárgába menést.


2014. dec. 26. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy nem tudja eldönteni. Kitalálták, hogy pénzt lehessen szedni a sárgán való áthaladásért, sokan már fizettek is. A sárga épp arra való: vigyázz piros jön, állj meg ha tudsz, vagy surranj át, de gyorsan. Évtizedekig így jó volt, most elkezdték feszegetni. Sokan mondják, jó ötlet lenne a villogó zöld, mint labancéknál. Igenám, de mi a biztosíték, hogy idővel nem kezdenek el a villogó zöldön való áthaladásért is sarcolni? Akkor mi jöjjön, a villogó zöldre előre figyelmeztető kék?
2014. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd 100ezerért a szakértő megmondja a járőrkocsiban lévő kamera alapján
2014. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként nem foglalkoznak vele a piros érdekli őket.
2014. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Persze ha már a pirosba megyek bele akkor egyértelmű, de nem értem miért veszik olyan szigorúan a sárgába menést."


Meg kell állni sárgánál? Igen! Akkor mi a kérdés? Ha féktávolságon kívül kapod a sárgát, akkor megállsz, ha közel vagy, akkor átmész, ennyi.

Bírságolni pedig csak felvétel alapján fognak, nem bemondásra.

2014. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sehogy nem dönti el, ezt neked kell eldöntened. A büntetés akkor jár, ha piros jelzés ellenére te még a kereszteződésben tartózkodsz.
2014. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kamera fényképez le ,az nem fog mérlegelni. Küldik a csekket. Utána lehet pampogni de nyerni nem fogsz mert kell a pénz stadionra.
2014. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az édeskevés, hogyha én úgy döntök, megállok a sárgánál, viszont aki utánam jön, úgy érzi, hogy még mindketten beleférünk....

Vannak bizonyos útszakaszok szinte bárhol az országban,

ahol a követési távolság annyit tesz, hogy ne érj az

előtted levőhöz... Innentől egy satufék, és tömeges

koccanás. Remélhetőleg ezt is nézi a kamera, mert ha

"tolják" az embert, akkor nem látható, csak a saját

rendszámom, mert a mögöttem levő úgy benne van a s*ggemben....

2014. dec. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!