Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egyes autókban nincs hang ha...

Egyes autókban nincs hang ha úgy marad az index?

Figyelt kérdés

Annyi autót láttam már,hogy indexelt a semmibe, és csak nagyon sok idő után vette le a sofőr az indexet (vagy akkor sem)

Én egyszer felejtettem úgy, akkor egy húzósabb előzésem volt kitettem hogy előzök és alig tudtam befejezni így az előzés után is úgy maradt mert megijedtem és levert a víz.

Meg egyszer láttam egy Volvot az szintén egy húzósabb záróvonalas előzés után hagyta úgy az indexet, gondolom ő is betojt akkor.

Én eddig bármilyen autóban ültem mindig jelen volt az az irritáló kattogás, amitől megőrülnék ha sokáig kéne hallgatnom, kanyarodósávban is mindig lekapcsolom ha már beálltam mert megőrülök tőle (nem mindenki szokta lekapcsolni)


2014. dec. 30. 14:46
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:

1. Van akit nem zavar.

2. Régi autókban nem mindegyikben kattog.

3. Van aki nem hallja a zenétől.

4. Van aki zene nélkül sem veszi észre.


Én mindig automatikusan visszanyomom ha úgy marad, de ha feltekerem a hangerőt egy utasszállító repülőt sem hallnék meg mellettem.

2014. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg van, amelyikben már nem kattan vissza magától, ahogy visszahúzod a kormányt, a kattogásra meg immunisak sokan.
2014. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég nagy vakhangyának kell lenni ahhoz,hogy ez megtörténjen ha van hang ha nincs,én is gyakran látok ilyet...

Nem hiszem el,hogy nem szúr szemet nekik legalább a visszajelző a műszerfalon..

2014. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Pl. Trabant 601-ben még alapjáraton is alig hallani a kattogást, nemhogy menet közben
2014. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az enyémben sem ugrik vissza, de engem az őrületbe kerget a hang, én zene mellett is meghallom, meg kényszeresen rápillantok a műszerfalra, szóval nálam ezért se fordulhat elő hogy úgy marad.

Egy konkrét esetre nagyon jól emlékszem,amikor egy Ignis indexelt folyamatosan és végig a külső sávban ment,senki sem merte leelőzni.

2014. dec. 30. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a relé egy jobban eldugott helyen van,alig hallani,főleg ha picit zajosabb az autó belülről,vagy szól a zene is,és a sofőr is süket.. :)
2014. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!