Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi van ha elkapnak?

Mi van ha elkapnak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, lényeg a lényeg, hogy már vagy 8 éves korom óta vezetek traktort, autót, motort, kisteherautót, pótkocsival/utánfutóval is. Szoktam a környékünkön autóval trélert/utánfutót húzva, de most fel kéne mennem Budapestre futóval, csak hogy 8 hónapos a jogsim. Autópályán mennék, ott meg talán nem jönnek utánam. ..és, ha mégis, akkor mi van?
2015. jan. 6. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát te aztán már aztán nágyon vagány gyárek hogy te így vezetel!!inkább áramot vezessél vagy háztartást!!
2015. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen kimerítő válasz helyett, inkább nyelvtankönyvet lapozgass! Köszi! :)
2015. jan. 6. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
te meg ne itt próbáld már előadni a jampit!vagy most itt az oldalon szeretnéd hallani hogy mekkora fas za gyerek vagy hogy te ilyeneket csinálsz?mert akinek van egy kis esze nem kísérletezik ilyenekkel!esküszöm régen jutott már eszembe ez a kifejezés,de úgy látszik te ilyen HMCS vagy!azaz Helyi Menő CSávó!De köszi nem vagyunk erre kíváncsiak,mint ahogy arra sem hogy veszélyezteted a többi közlekedőt azzal hogy felelőtlen vagy,meg jogsid sincs arra amit vezetsz!!.......de javítanám magam,mert nem is hmcs vagy te,hanem csak simán szánalmas!
2015. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké... Magyarázd már el nekem, hogy ha eltelik 1 év, akkor miben lesz más, hogy húzhatom??? Ez aztán akkora nagy veszélyeztetés... Ja, AZT SZERETTEM VOLNA MEGTUDNI, HOGY MI VAN HA ELKAPNAK, nem az "oltások" sorozatát.
2015. jan. 6. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak simán elkapnak, akkor ötszámjegyű büntivel és pár fekete ponttal megúszod.


Viszont ha akár csak véletlenül is belekeveredsz egy balesetbe, jó eséllyel te viheted el a balhét és szarabb esetben börtönbüntetést is össze lehet hozni. Szerintem nagyon nem jó ötlet...

2015. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem változik semmi, kérdező, csak ez a szabály. Utolsó korrektül leírta, mi fog történni. Megéri?
2015. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"vezetel" :D
2015. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!