Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem túl extrém ilyenkor...

Nem túl extrém ilyenkor motorral bukósisak nélkül?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy Suzuki GSX motort, ketten ültek rajta, csak az utason volt bukósisak a vezetőn nem, de rajta volt a teljes védőruházat míg az utas utcai ruhában volt, tehát elképzelhető,hogy felvette valahol és neki adta a bukósisakot, de azért elég extrém dolog ilyenkor motorral járni, jeges,néhol havas az út, meg nem tudom,hogy nem fagyott le a feje, de minden estere meglepő látvány volt, gondolom a rendőrök nem igazán tolerálták volna.
2015. jan. 8. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Miért is? A második világháborúban sem nyavalyogtak, hogy jajj most nincs kedvem kimenni az Urallal/BMW-vel/Royal Enfielddel, mert a kobak alig véd a menetszél ellen meg csúszik az út. Igazából a tél az egyik legszebb évszak a motorozásra.
2015. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1-es, most őszintén kérdezem, te mit szívtál?

Kérdező: A feltevésedre gondolok én is, de az biztos hogy hülye volt a vezető. Tüdőgyuszi, ízületek kihűlése, életét kockáztatta. Oké én is másfél hete motoroztam sisak kesztyű miden nélkül, de csak 200 métert, és azt is muszáj volt, mert ki kellett próbálnom a motort amit vettem.

A tél a legszebb időszak a motorozásra:D Akik ilyenkor motoroznak azok nem menők, hanem szó szerint hülyék.

2015. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen időben motorozni már eleve hülyeség, ha csak ennyi esze van akkor már oly mindegy az a sisak.


De valószínű az történhetett amit a kérdező is ír

2015. jan. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bukósisak, de legalább valamilyen szemvédő nélkül mindig felelőtlenség motorozni.
2015. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem azon csodálkozok, hogy ezt megmerték tenni, hanem azon, hogy hogy nem fagyott be az agyvize motoron ilyen hidegben :D
2015. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A takony viszont tuti helyes kis jégcsapok formájában ült ki a bajszára :D
2015. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki télen is motorozik az az igazi motoros a többi csak divatozó műmájer. Téli viszonyok közt mutatkozik meg ki az igazi kemény motoros aki nem fél a hidegtől és nem dobja el a gépet az első jeges kanyarban, hanem akkor is eljut a céljáig ha egyenest Szibériából fúj a szél.
2015. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Aki télen is motorozik az az igazi motoros a többi csak divatozó műmájer."


Motoros az, aki motorozik. Aki télen motorozik, annak vagy sok pénze van hiperszuper ruhák és egyéb kiegészítők megvásárlására, vagy nincs pénze autóra, vagy leszarja, hogy tíz év múlva akár nagyon durva ínhüvelygyulladás, reuma és más hasonló nyalánkságok fogják megkeseríteni az egész hátralévő életét. Vagy még az lehet, hogy legalább mediterrán égövön él, ahol alig-alig megy 0 fok alá a hőmérséklet, és akkor sem tartósan.


Szóval a téli motorozás szerintem rohadtul nem műmájerség vagy igazi motorosság kérdése.

2015. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!