Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Eltudnátok képzelni olyan...

Eltudnátok képzelni olyan helyzetet, hogy minden közlekedési szabályt felrúgva őrültként végig száguldozzatok egy városon?

Figyelt kérdés

Számomra irreális és nehéz elképzelni, de ha mondjuk egy balesetet szenvedett/haldokló családtaghoz kéne odaérni akkor feltételezem mindenki átmenne a piroson ha úgy van,hogy nem egy nyerges vontató áll a kereszteződésben.

A lényeg,hogy a gyorshajtás mindenképpen benne van a pakliba, bevállalnátok?Esetleg,hogyha üldözőbe vesznek a rendőrök mit tennétek?

(persze mondjuk úgy hogy nem 50 km-t kell menni mert addig biztos megállítanak, de ha olyan 3-4 km van akkor szerintem a magyar rendőrökkel lehet "szórakozni" ők nem tolnak árokba)


Lehet,hogy buta kérdés, de ha kell leírom azt is mirét kérdezem.


2015. jan. 16. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl sok akciófilmet nézel..
2015. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pl. ha a hozzátartozóimnak olyan sürgős baja lenne, amivel nem lehet megvárni a mentőt (én meg nem tudom úgy ellátni a sérülést, stb).

Persze oda kell figyelni, hogy ne hajts át minden kereszteződésen ész nélkül, de inkább b@sszanak meg x ezer forintra, minthogy pl meghaljon a gyerekem, mert nincs mentőautó.

21F

2015. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Előfordult már nem is egyszer.

Nem leszek álszent, beismerem, hogy éjszaka régebben megcsináltam sürgősségi eset nélkül is.

De a rendőrök nincsenek ám ott minden sarkon.

2015. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, volt már.


Éppen karácsonyozunk a barátnőmmel, pár vendég nálunk.

Folyosóról hatalmas kiabálás és sikítás (újépítésű társasházban lakunk), a 16 éves szomszéd lány rohan ki vérző csuklóval.

Megcsalta és megverte a barátja, felvágta az ereit.

Szorítókötés, bevágtam a kocsiba és go. Mindezt úgy hogy nem bírom a vért, akkor kész vagyok ha vérzik az ujjam.. De valahogy elájulni nem volt erőm. (Na, a nagy férfi, igen..)

Ez hajnalban volt, szóval a 130 szerintem helyenként megvolt az üres pesti utakon.


Végül felépült, de sok vért vesztett. Utána volt egy kis "beszélgetésem" a "barátjával" is.

2015. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen eset, igazából csak a sebességhatárokat kezeltem lazábban. 50 helyett 80 pl.
2015. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!