Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezetnem kéne de ittam. Ennyi...

Jozso89 kérdése:

Vezetnem kéne de ittam. Ennyi idő elteltével vezethetek?

Figyelt kérdés
Halihó. Tegnap este 10ig borozgattam, betermeltem 13 decit 1.3 ltr. 10kor legkésőbb el kellene induljak, de az alkohol kalkulátor [link] szerint még 7 óra kell ahhoz hogy vezethessek. Mennyire hiteles ez? Tudom hogy a bor szívódik fel a leg lassabban de ennyire? Az a baj hogy tegnap nem gondolkoztam ma meg annyi fele kéne mennem hogy busszal estig sz*pnék.

2015. jan. 22. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
mifelénk igazoltatáskor a sünök azt kérdezik hogy az elmúlt 12 óraban fogyasztottál e alkoholt.. hát nem tudom. én nem kockáztatnék. Bicikli?
2015. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na elindultál ? :D
2015. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elindultam ja, nem volt gáz:D
2015. jan. 22. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem a zsaruk jelentik az igazi rizikót, hanem, ha valami történik. Most szerencséd volt, de jobb, ha máskor nem kockáztatsz.
2015. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Miquel nem mond hülyeséget (egyébként sem szokott :D ), most szerencséd volt. De ha akármi történik, a legkisebb koccanás is, és a másik sofőr ragaszkodik ahhoz, hogy rendőrt hívjatok, aki ilyenkor ha jól tudom rögtön fújatja a szondát a sofőrökkel, akkor a biztosító (akár te okoztad a balesetet, akár nem) tuti nem fog fizetni. Tehát ha te okoztad, akkor saját zsebből állod a másik kárát is, ha vétlen vagy, akkor meg a csak a saját károdat, de azt is magadnak kell kifizetni, mert a vétkes fél biztosítója tuti kijátssza az "alkoholos befolyásoltság" aduászt.
2015. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztába voltam.
2015. jan. 23. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha vallami nagyobb dolog következik be, személyi sérülés, netán halál, mindegy, ki volt a hibás, rád húzzák a vizes lepedőt.
2015. jan. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!