Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért büntetik, ha nincs...

Miért büntetik, ha nincs bekötve a biztonsági övem?

Figyelt kérdés

Oké, pénzlehúzás; és egyéb? Mi jogon parancsolják meg, hogy ilyen módon védjem az életemet?

Akkor ennyi erővel, ha így törődnek az emberek egészségével, tukmálják rá a gyógyszereket is a betegekre, ingyen lássanak el mindenkit, és aki ez ellen van, azt büntessék meg!



2015. febr. 26. 18:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
Van még mit tanulnod úgy látom.
2015. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert baromi fáradságos feladat az agyvelőt és belsőségeket felmosni az úttestről. Rohadt módon oda tud tapadni, én őzet már húztam le - egy-egy rókát vagy macskát mindig látni elcsapva, próbáld ki te is, ha nem hiszed. Ha előtte még helyszínelni is kell vagy páran a többi közlekedőből figyelmetlenül áthajtanak rajta, az meg még rosszabb is lehet. A rendőrök sem szeretik, s nekik is meg kell élni valamiből. A halál az már csak ilyen dolog - a temetés sincs ingyen.
2015. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%

1. Ingyen van a biztonsági öv is, használd.

2. Mégsincs ingyen semmi, de felajánlom neked a lehetőséget, hogy a 6:20-as gyorsvonat elé kifekhetsz a sínekre és nem fognak megbüntetni érte. Tök ingyen kockáztathatod az életed, ha neked ez a vágyad.

2015. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Koaxk Ábel ***** válasza:
75%

Talán azért kötelező, mert az ilyen hülyék mint a kérdező, nem tudják mérlegelni, hogy egy autóbaleset során mennyivel csökken a túlélés esélye a biztonsági öv hiánya miatt...


Mondjuk, most, hogy így belegondolok, ez miért baj? :)

2015. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert ha nem vagy bekötve, kirepülsz egy balesetben a szélvédőn, kettétép egy fa és életed végéig egy tolókocsiban élsz és csak a nyáladat tudod csöpögtetni a pofádból, akkor az én adómból fizetik az ellátásodat - miközben azt a pénzt el is lophatnák.
2015. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
22%

Az itthoni idióta jogszabályok között ez is szerepel hogy kötelező bekötni magad, vagy sisakot hordani motorozáshoz.

Ázsiában, és Amerika bizonyos részein nem kötelező a sisak viselés, a biztonsági öv meg olyan dolog hogy aki akarja használja aki meg nem az örül, míg meg nem látják egy piros lámpánál mellé állva.

2015. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
73%

Igen. Meg amerikában tarthatsz éles fegyvert, ázsiában meg kivégeznek, ha csúnyát mondasz a rendszerről.


Ha az tetszik, költözz oda.

2015. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
71%
Tegyük fel, hogy ütközöl és kirepülsz, de az autód még halad tovább x sebességgel. Teszi ezt úgy, hogy nincs senki a volán mögött, aki legalább lenyomhatná a fékpedált, hogy ne zúzza tovább a többi járművet vagy kikerülhetné a riadt járókelőket - esetleg megmentené az autó többi utasát attól, hogy szakadékba zuhanjon a jármű (közlekedési helyzettől függően a megfelelőek aláhúzandóak). Ezért. A járművezetőnek felelősségge van és elég gyenge indok ennek elhárítására az, hogy "bocsánat biztos úr, de én kirepültem az autóból, mert nem voltam bekötve".
2015. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
69%
Hol vetted a jogsid?
2015. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Trafó1 ***** válasza:
80%

Mert cefet drága újra összerakni téged ha atomjaidra loccsansz a szélvédőn.

Mondjuk ha bekrepálsz az sem olcsó, helyszínelés meg minden, meg el is kell temetni igaz az anyádék dolga.

Tudod mit, ne kösd be, teérted nem kár.

2015. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!