Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » úgy 2-3 órával ezelőtt megitta...

úgy 2-3 órával ezelőtt megittam egy pohár sört. Nem egy dobozt csak 2 dl sört. Ezt kimutatja a szonda?

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 23:28
 1/3 anonim válasza:
Sok mindentől függ: testtömeg, kor, nem, pulzus. Ha pl. 60 éves nő vagy, 45 kg és nyugodtan tévéztél, akkor lehet, igen, van rá kicsi esély. Ha 20 éves, 85 kilós srác vagy, aki este 10-kor megivott 2 dl sört, majd éjfélig focizott, vagy a barátnőjén tornázott, akkor tuti nem. Egyszer volt olyan velem, hogy megittam KÉT sört f7-7 között, 7-től 8-ig fociztam (nem kapus voltam), majd f9-kor megállítottak, és fújtam: negatív. Olyan is volt, hogy ittam egy sört, aztán motort szereltem (nyugodtan), majd két órával később pozitívat fújtam. Hozzáteszem, ezek kb. 18 évvel ezelőtt történtek, azóta nem kísértem a sorsom. Sose igyál, ha vezetsz és akkor nem kell ilyeneken agyalnod. Vagy vegyél egy szondát, az megmutatja, hogy mikor ülhetsz a volán mögé.
2015. márc. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a választ :)
2015. márc. 18. 12:32
 3/3 anonim válasza:
Ki monta hogy vezet ? egy szoval sem monta, igyal meg egyet vagy ketöt egesegedre de kimutatja.
2015. márc. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!