Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kérdésem hogy békeidőben...

Medve.Juj. kérdése:

Kérdésem hogy békeidőben leszerelt kétéltű harcjárműnek (BTR-60) van e szavatossági ideje?

Figyelt kérdés
És hogy forgalmit lehet e szerezni rá, vagy újítani. Ezen kívül milyen jogosítvány kell ergo valami spéci dolog a kétéltű üzemmód használatához. Ezen kívül speciális engedélyek és korlátozások az úthasználathoz. Köszi :D

2015. márc. 19. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet rájuk forgalmit szerezni, van is néhány hasonló eladó harcjármű hasznaltauto.hu-n. Hatástalanítási dokumentum kell hozzá és megfelelő állapot, akkor mehet a dolog. Nem lesz olcsó.
2015. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kis kiegészítés, megnéztem ezt a BTR-60-at. 10 tonnás, tehát ahol súlykorlátozás van oda be se mehet. Több mint 7 méter hosszú és majdnem 3 méter széles, tehát parkolni nem nagyon fogsz. A maximális sebesség sem túl ütős, ez lehet akadálya annak hogy forgalomba helyezzék. A fogyasztás biztosan nem baráti, de nyilván a pénz nem számít ha ilyet veszel. A legjobb ha inkább utánakérdezel a közlekedésrendészeten.
2015. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, valószínűleg az lesz a vége. Remélhetőleg legalább horgászgatni tudok majd vele :D
2015. márc. 20. 16:26
 4/4 Csemege Ubii válasza:
Kiégtem :DDDDDDDDDDDDDDD Bírnám így csöndben horgászgatnak a Balatonban mondjuk, erre elmegy előttük egy kétéltű tank a vízen, és belőle horgászik egy ember :'DDDDDDDDDD 10 percig szakadtam, amikor elolvastam.
2015. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!