Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Most szereztem meg a jogsit....

Most szereztem meg a jogsit. És az a baj hogy fáj a lábom amikor nyomom a gázt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Rosszul állítottad be az üléspozíciót, vagy annyira gyenge a lábad, hogy megfájdul még ilyen pici erőkifejtéstől is.
2015. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rosszul áll az ülés. Ki kell tapasztalni hogyan kényelmes. Hacsak nem vezetsz naponta több órát folyamatosan, akkor nem szabad, hogy fájjon a lábad, egyik pedáltól sem.
2015. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet előrébb kell tolni az űlést
2015. márc. 21. 16:06
 4/10 A kérdező kommentje:
Az lehet a baj hogy túl közel van vagy messzi?
2015. márc. 21. 16:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem túl közel van.
2015. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most próbàltam ki mindegy hogy előrehúzom vagy hátra akkor is fáj,amikor Elindultam már egyből
2015. márc. 21. 16:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Úgy állítsd be, hogy a kuplungot tökig ki tudd nyomni, de ne kelljen érte nyújtózkodnod.

Ha pedig nem az a baj, akkor orvost kérdezz. Pár centis lábfejmozgatástól senkinek nem fájdulhat meg, ha minden rendben van vele.

2015. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor elmegyek majd egy orvoshoz mert mind1 hogy hogy van abban a minutumban fáj
2015. márc. 21. 16:49
 9/10 anonim ***** válasza:

várj, ne mmenj dokihoz...


már írták előttem, hogy rossz az üléspoziciód..

vagy alacsony az ülés, vagy nagyon elöl van, vagy nagyon hátul...stb..

ilyen velem is előfordult..nagyon fontos a kényelmes beállítás...de előfordulhat, hogy az az autó nemigazán a te méreted, hiába jó másnak.

például egy kisbuszban egészen más az ülés komfortérzete, mint egy alacsony autóban. azért csréltem el a régi szwiftemet egy wagonR-re, mert azt kényelmesebb volt vezetni, nem fájt a lábam.


hagyd a dokit, a kocsikat próbálgasd inkább...

2015. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jah, és ha már ráköltött pár milliót kocsikra akkor megnézetheti magát TB alapon ingyen egy orvossal, hátha tényleg beteg... Ezt a logikát.
2015. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!