Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek mi okozta a...

Szerintetek mi okozta a Germanwings szerencsétlenséget?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most történt egy fél napja, mégis honnan tudnánk? Még hónapokig vizsgálni kell az esetet, addig abszolút felesleges találgatni.
2015. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne várj sokat. Még mindig nem tudjuk ki lőtte le az ukrajna felett elrepülő gépet... Mi nem lehet, sőt biztos van olyan aki tudja, de mi nem. Szóval ha esetleg nem baleset volt akkor nem fogjuk megtudni. Ha meg baleset volt akkor max. a részletek lehetnek érdekesek.
2015. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta felesleges volt a pilótának jósolgatnia, mi is történhetett. Komoly vizsgálattal fogják megállapítani , mi volt az oka, hogy lezuhant.
2015. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van teljesen felesleges és egyben idegesítő is, hogy 300 féle teória született meg az elmúlt 24 órában a legkülönbözőbb hírszerzőktől.

Tények a fontosak, hogy mit tudunk. Nekem egy furcsaság van benne, hogy 8 percig semmilyen formában nem küldtek a gépről infót, hogy baj van. És tulajdonképpen nem is lezuhant, hanem belerepült a hegybe, úgy hogy X métert egyenletesen süllyedt majd a végén elvileg valamennyit vízszintesen is ment és úgy bumm. :S Elég sokkoló.

2015. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
nekem az a 10 km a fura
2015. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Ha muszlim volt a másod pilóta, akkor ez mindent megmagyaráz...talán még Szíriában is járt.
2015. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!