Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csak az én megfigyelésem,...

Csak az én megfigyelésem, hogy szinte minden közlekedési balesetben "szerepel" egy taxi?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Troll mode on:

Meg legalább 1 BMW

Végkövetkeztetés: Balesetet csak taxisok és BMWsek okoznak.

:)

Na majd jönnek ide a válaszok, hogy tényleg. Pedig ezt csak kitaláltam.

2015. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A hírekben tényleg több szerepelt mostanában. A futott kilométereket tekintve a taxisok lehet dinamikusabban közlekednek, mint szabadna, de kevesebb baleset okozói.

Ha velem/veled történik baleset, nem hír. Legalább bent kell égnünk a címlaphoz.

2015. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Azért van pár, ahol nincs taxi.

2015. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak a te megfigyelésed. Statisztikailag még mindig kevesebb balesetet okoznak a taxisok, mint az úrvezetők.
2015. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez kb. olyan,mint annak idején volt az Autó-Motor újságban az "árnyékos oldal" c. rovat.

Ott mindig egy I,vagy U betűs rendszámú ezerkettes Zsiga volt feltekeredve egy fára.

2015. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak a tied.
2015. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát akkor a sajtó külön rámegy a taxisokra..

Már magyarázat nincs.

2015. ápr. 14. 09:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Sima civil autós vagyok. Pirosnál megálltam. A kettővel mögöttem jövő kocsi belerombolt a mögöttem jövőbe, három kocsi tört. Személyi sérülés nem történt. Ez egy valóságos eset. Naponta hasonló van tucatszám. Este megnéznéd róla a tudósítást? Ügye nem!
2015. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mostani eset: az előbb jöttem volna haza. Mi ment neki a busznak? Ez világos (fehér vagy ezüst) BMW. Nem taxi, de lesötétített ablakú autó. Ráadásul meg sem áll, hanem tovább ment. Pechje van, mert korszerű busz volt, tele kamerával.
2015. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!