Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Pesten a legforgalmasabb...

Pesten a legforgalmasabb helyeken mért nem képesek felfesteni az utakat?

Figyelt kérdés
3-4 sávos utakon egy felfestést nem látni,de még sokszor az előjelzőtáblát sem teszik ki. Aki nem napi rutinból jár arra az simán nem tudja melyik sávban van ,főleg esőben vagy rossz látási viszonyoknál.Ezért is van a sok koccanás. Néha olyan komolyan mintha direkt lenne sok helyen a szar kialakítás,történjen minél több baleset ..
2015. ápr. 29. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Mert kell a stadionokra a pénz. Felfestegetésből meg nem lehet akkora pénzt lenyúlni. Meg sokszor azért is leszarják mert "mindjárt" fel lesz újítva az adott útszakasz. A mindjárt az lehet 3-4 év távlata is.
2015. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

azért 3-4 sávos utaknál nem gyakori, hogy nincs felezővonal.


Hol van ilyen hely?

2015. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt:

[link]

3 sávos út, és azóta még rosszabb...

2015. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pl Thököli úton meg kőbányán is akad ilyen.
2015. ápr. 29. 17:17
 5/11 anonim ***** válasza:
nem vagyok pesti de még sose sikerült nem tudni melyik sáv hol lehet
2015. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

árpád híd nem rossz szerintem, 1-2 hónapja volt arra dolgom és mindent láttam rendesen.


Thököly-nek csak egy szakaszán jártam mostanság, a Hungáriától a rónáig, ott nem volt gond. Az "újabb" részeken még csak nem kopott le.


Melyik szakaszra gondoltál? Bosnyák után se annyira gáz emlékeim szerint, bár arra régebben jártam valóban.

2015. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Árpád-hídnál se gáz, mert a kamionok úgy szétnyomták a sávokat, hogy minden sávban van vájat. Így csukott szemmel is lehet benne menni. :D Viszont nincs felfestés egy részen.
2015. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Thököly - hungária kereszteződés is botrányos volt amikor arra jártam . Legjobb kőbánya felé ha mész az őrsről , ahol van is vonal ott is halvány , kerepesiről a Fehér útra kanyarodsz a metrónál ott is szartak felfesteni és mindig a belső sávból rámkanyarodnak
2015. ápr. 30. 13:46
 9/11 anonim ***** válasza:
persze gondolom fessék fel a gödrökre meg a bukkanókra... ha meg nekiállnak megcsinálni "minekkelszétbarmolniavárosközlekedésést"
2015. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a kerepesi-fehér út valóban szörnyű. 1x 2x mentem arra, de nem is mertem a belsőben kanyarodni. Küldd be a jarokelo.hu oldalon mint probléma. A BKK talán lép valamit. Én küldtem már be pár dolgot, és pozitívak voltak az eredmények.
2015. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!