Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyenkor mit akarhat egy ember?

Ilyenkor mit akarhat egy ember?

Figyelt kérdés

Tegnap a városba érve megelőzött egy újabb fajta C Merci és alig ment előttem pár másodperce, meglátott egy kapubeállóban lesben álló rendőrautót, hatalmasat fékezett, csikorgott is,,túlment a beállón, és tolatásba kapcsolt, de mögöttem is voltak jó néhányan így nem tudtunk az ő kedvéért visszatolatni, két kicsit dudált, majd bekapcsolta az elakadásjelzőt, kiugrott egy fehér inges férfi és odarohant a rendőrökhöz.

Aztán én kikerültem, de rohadtul érdekelne,hogy vajon mi ütött belé?Egyedül ült az autóban, nekem az jutott eszembe,hogy megkérdezi, nem mérték e be, de az az autó biztos nem traffipaxolt, ez inkább "elfogó" autó volt, de én agybajt kapok ha ez a legvalószínűbb oka annak,hogy megállt és odarohant, bár bízom benne,hogy ha csak ez lenne akkor jól meg is büntetik amiért a főúton elakadásjelzővel,lehúzódás nélkül ott hagyta a kocsiját.


(Tudom, hogy ti sem tudjátok, de engem lehetséges okok érdekelnének mert semmi ésszerű nem jutott az eszembe)


2015. máj. 1. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sürgős rendőri segítségre volt szűksége.
2015. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék, hogy kollégák/haverok lehettek, arra utalhat a viselkedése is.
2015. máj. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!