Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van a környéketeken olyan...

Van a környéketeken olyan autós akitől "féltek"?

Figyelt kérdés

Nekem csak pár hónapja van jogosítványom, de van két autós is akiktől félek, az egyik egy Reanult Meganenal jár, nagyon agresszíven vezet, bár a sofőrje nem olyan nagy ember, de úgy megy mindig,hogy nem találkoznék vele mert ő inkább nekem jön minthogy lassítson típusú ember, meg van egy új Mercedes ML terepjáróval közlekedő kigyúrt köcsög is, na tőle minden tekintetben félek, erős is, régebben a sógorommal már összeverekedett egy elsőbbség meg nem adás miatt (ő nem adta meg, és a sógorom utánakiabált erre kiszállt) és a sógorom kétszeres magyar boksz bajnok volt, és annak ellenére,hogy végül a sógorom maradt felül, ő is az ügyeleten végezte.

Pedig a sógorom tényleg nagyon erős, ez az ML-es tahó meg keresi is a balhét, beszólogat még a gyalogosoknak is, nem tudom mi a megoldás ellene, de a verés sem segít rajta, a rendőröket meg nem izgatja.


2015. máj. 20. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha minden nap ráömlik véletlenül egy doboz kromofág a kocsija tetejére és/vagy motorháztetőjére, ráadásul minden nap éjjel valahogy mind a négy gumiabroncsa elé beékelődik mindkét oldalról pár ilyen "mini-tankcsapda, ami akármerre mozdul kiszúrja a merekét, és még az ajtajai is beragadnak a hogy-hogynem az ajtórésbe kerülr PUR-hab miatt, akkor talán észbekapna egy idő után :D
2015. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sejtem hol lakik, de vagy nem parkol ott, vagy csak nappal, és az utcát is kamera figyeli, külön azt a házat ahol eddig 2x láttam kint parkolni.
2015. máj. 20. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem ártanak közvetlenül neked, addig nincs dolgod velük.

A legjobb kerülni őket, autóval tartani a távolságot. Tele van a világ az ilyenekkel, mindegyikkel nem lehet összetűzni. Meg kell tanulni felismerni és eélerülni.

De tegyük fel, hogy ártanak neked. Leöntöd az autóját kromofággal?

Ha valaki meglát (márpedig meg fog) hogy megkínálod egy flakon kromóval (ami ma már olyan gyenge, hogy max a koszt hozza le), vagy végigkarcolod az autóját akkor még te fogsz nagyon ráfizetni.

2015. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az önbíráskodás valóban baromság, sokkal nagyobb eséllyel jársz te rosszul, nem pedig a célszemély. Szóval a legjobb elkerülni a konfliktusokat. Vannak defenzív vezetési technikák, érdemes ezeket elsajátítani. A lényege igazából annyi, hogy mindig hagyjál magadnak elegendő teret és időt a váratlan helyzetekre is és próbálj meg minél jobban eltávolodni a veszélyforrásoktól. Szóval ha jön az ML-es köcsög és tapad rá, óvatos fékezéssel lassíts le és tedd ki a jobb indexet, hadd menjen. És emiatt ne legyenek komplexusaid, a saját biztonságod érdekében teszed, nem gyengeségből.
2015. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van. Egy idős nénike. Kék 1.1-es Trabanttal jár és hihetetlen ahogy megy. Beüla Trabiba és megszűnik számára a világ. Megy, szarik rá mindenre. Kb. 1 hónapja elütött egy gyalogost is, de a jogsiját nem vették el. :/
2015. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én magamtól félek :)
2015. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!