Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Cég nevére van az autó bejegye...

Cég nevére van az autó bejegyezve lehet vele járni?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne ,hogy lehet e olyan autóval járni amely cég névre be van írva a forgalmiban de csak a hátsó részén a hivatalos feljegyzéseknél ,elől meg az eredeti tulaj neve szerepel, viszont a cég biztosítást is kötött a jármüre , lehet vagy nem?

2015. máj. 22. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne céges autóval járni. Csak fizetni kell rá a +ban cégautóadót és kész.
2015. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt azért kérdezem mert az egyik rokonomnak van igy bejegyezve az autója és a rendőrség azt mondta,hogy így ezel a kocsival nem szabad járni mert ez csak tovább értékesítésre van cég néven, na de akkor hogy kötött rá a cég biztosítást én ezt nem értem.
2015. máj. 22. 21:46
 3/6 A kérdező kommentje:

pontosítok :

úgy van beírva hogy: Új tulajdonos: járműkereskedő , a cég neve....és egy pecsét az okmányirodából.

2015. máj. 22. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól mondta a rendőr, ha így van bejegyezve, akkor tovább értékesítésre vette a kereskedő, csak nekik már nem kötelező átíratniuk.

A biztosítás nekem is fura, elméletileg ilyenkor még a törzskönyv is passziválva van.

2015. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen viszony köt Téged ehhez a kocsihoz,hogy lehetőséged lenne járni vele? Kölcsön kaptad?
2015. máj. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen kölcsönadásival van nála
2015. máj. 24. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!