Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan készüljek a KRESZ-vizsg...

Hogyan készüljek a KRESZ-vizsgára?

Figyelt kérdés
e-Titán rendszerben tanultam és a szakoe.hu oldalon gyakoroltam. Szerintetek jó lesz így?Ha van valakinek az új vizsga rendszerrel valami tapsztalata azt szivesen hallanám.

2015. máj. 23. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanazok a kérdések lesznek, mint a titánban. Amúgy meg józan paraszti ésszel simán átmész rajta, nem kell parázni.
2015. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ne parázok de mindenki mást ír
2015. máj. 23. 10:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért hallgass az oktatódra.
2015. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szakoe-s kérdések lesznek?
2015. máj. 23. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok


szakoe meg a titan teljesen ugyanaz. Vizsgán is pont ezek lesznek. Kb 2 hónapja vizsgáztam, szóval tudom.

2015. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. máj. 24. 17:09
 7/8 anonim válasza:
Én márciusban vizsgáztam, és úgy emlékszem, alig volt olyasmi kérdés, ami a szakoe-n volt, mert az az oldal ugye csak az új kérdésekkel gyakoroltat. Szerintem gyakorolj más honlapokon is! Sok sikert!:)
2015. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kovács Zozi válasza:
Én nem olyan régibe vizsgáztam. Mi kaptunk egy gyakorlóprogramot és annak a kérdései voltak kiegészítve a szakoe s oldal kérdéseivel. Reszkettem úgy izgultam de max ponttal áttmentem.
2015. máj. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!