Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tudjuk valahogy bizonyítani...

Tudjuk valahogy bizonyítani az igazunkat?

Figyelt kérdés

Tegnap édesapám belement egy autóba hátulról mert nem égett a féklámpája, én is láttam,hogy nem ég, a nyakamat tenném rá,hogy nem égett, viszont mikor kiszállt a sofőr és mondtuk neki, azt mondta,hogy kizárt,hogy nem ég, rálépett a fékre és akkor már valóban égett, de le volt szedve a kocsijában a biztosítéktábla műanyag borítása, és mielőtt kiszállt volna matatott, szerintem biztos,hogy kicserélte a biztosítékot, a rendőröket nem érdekelte (merthogy kihívtuk őket, hiszen 100%,hogy nem égett mikor belementünk)

Az anyagi kár nem mondom,hogy jelentős, de jelentéktelennek sem mondanám.

(Mire a rendőrök kiértek visszarakta a műanyag borítást.)


2015. máj. 31. 10:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt viszont ne értem,hogy miért nem cserélte ki korábban,ha tudta,hogy nincs féklámpája, de hogy kicserélte az tuti mert mint mondtam le volt szedve a műanyag borítás majd később visszarakta, úgyhogy csinált valamit ez fix!!
2015. máj. 31. 10:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, főleg ha még a csattanás után is égtek.


100%-ig biztos vagyok benne, hogy ti néztétek el és most racionalizáltok.


Gondolkodj már egy kicsit logikusan: Mennyire valószínű, hogy tudom, hogy nem ég a féklámpám, mert kiment a biztosíték, van nálam másik biztosíték, le is szedtem a táblát de biztos ami biztos nem cserélem ki (?) de amikor belémjönnek hátulról akkor hirtelen 5 mp alatt kicserélem..... Semmi realitás nincs benne.


Mellesleg nappal nagyon sokszor nem is látni a féklámpát nap és egyebek miatt, mégsem durrantunk bele az előttünk haladóba...

2015. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 vfrtom ***** válasza:
Sajnos a hátul haladó 99%ban mindig hunyó, követési távolságról hallottál már? Mindig akkorának kell lenni , hogy meg tudj állni.Sajnos nem tudsz mit tenni.
2015. máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Sehogy. Viszitek a balhét oszt jónapot.

ha ég a féklámpa, ha nem, a hátuljövőnek kell figyelni..például biztonságos követési távolság, stb.

még a végén fizetni fogtok gyorshajtásért, és a követési távolság elmulasztásáért, rágalmazásért, stb...stb..


ezt bebuktátok.

2015. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos kicsi a valószínűsége, hogy bizonyítani lehetne így utólag.

Kamera kell!!!

(Úgy már más lenne a leányzó fekvése, mert ha mondjuk nem foglalkoznak vele, és meg sem nézik a felvételt, akkor sincsen gond...megy fel az internetre, körítéssel együtt, és máris nagyközönség előtt az egész ügy.)

Mostanság harapnak a zsaruk a kamera felvételekre, és akár még utólag is képesek vizsgálatot indítani ügyekben.


Azzal nem értek egyet, hogy mindig a hátul haladó a hibás, ugyanis történetesen féklámpa nélkül nem vehetne részt a forgalomban.

2015. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vfrtom ***** válasza:
èn pl. ha nagyon rám jön az illetö , kicsi kézifék, aztán nagy fék mögöttem. A kamera meg személyiségi jogokat sérthet, ezért lehet aggályos. Száz szónak is egy a vége, úgy kell vezetni , hogy oda figyelünk a másikra.
2015. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kamera nem aggályos ,pont az ilyen esetekre van kitalálva. Lehet le akarta biztosítózni a kocsi hátulját kiszedte a féklámpa biztosítékát és aztán fékezett nagyot ,hogy összetörjétek. Sajnos lehetetlen ezt bizonyítani.
2015. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!