Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Erről esetleg vélemények?...

Erről esetleg vélemények? Ford Fusion 1.4-el az Adriára?

Figyelt kérdés

Mosonm. - Pula viszonylatban, 2 szülő meg a felnőtt

gyermekük, középtermetűek mind a 3-an. Azon filózok,

hogy elég nagy-e az utastér ekkora távra + a csomagtartó.

Ötödikben 140-nél még gyorsítani lehet vele, kb. 165 a vége,

80 LE a legnagyobb teljesítménye.

Szerintem nem lesz gond, mert azért ez mégse egy kis kategóriás autó pl. Yaris, Seicento, belül szerintem van

akkora hely benne /elöl-hátul/, mint pl. egy 3-as BMW-ben.

Vélemények, tanácsok... ?



2015. jún. 30. 08:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ok, és mi a probléma, miért ne lehetne vele menni?
2015. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Régen az emberek trabanntal, kis polskival is nekivágtak ekkora és még hosszabb utaknak és azt is túlélték. A Ford Fusion egy teljesen jó autó, 140-nél gyorsabban amúgy sem hiszem, hogy mennél! Ha jól értelmezem hárman mentek, így a negyedik ember helyére is tudtok pakolni, oké, nem kell vinni a fél házat. És ahogy mondtad, a Fusion-nél vannak kisebb autók is, ugyan még nem ültem benne, de viszonylag magas a kialakítása, kényelmes lehet. A csomagokra meg még egy tetőbox bérlése jelenthet megoldást!
2015. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
itt most mi a kérdés!?főleg miután levezetted,hogy neked milyen sztár autód van......
2015. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De ez nem az én autóm, hanem szülőké, nekem egy "kicsivel"

kisebb autóm van, egy ezres Swift GLS, azért írom, azzal

elég vicces lenne lehajtani Pulába. Akkor már inkább a

Fusion, nem?

2015. jún. 30. 09:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Pula azért nem a világ vége, a Suzuki is simán levinne, de tény, hogy a Fusion kényelmesebb lesz valószínűleg.
2015. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nyilván hogy a Forddal menjetek. Újabb, nagyobb, erősebb, és biztonságosabb.

Amúgy nem muszáj végig 140-el hajtani, de még akkor sem lenne semmi baja, csak a fogyasztás elég magas ennél a tempónál már egy 1.4-es benzinesnek.

2015. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ennyi emberrel telepakolva folyamatos 140-et nem is tudna menni egy ilyen 1.4-es ford,maximum óra szerint.......csak kár hogy a km óra csalása miatt ez a tempó a valóságban jó ha van 130......
2015. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én 1.3-as 68LE-s swifttel mentem el Rómáig. 2 felnőtt + 2 utazótáska cucc + kisebb dolgok. A csomagtartó 70%-át elfoglalta a mélyláda. Így is elfértünk, és a kocsi is simán kibírta. Direkt nem autópályán mentünk, hanem hegyeknek.

Egy élmény volt, a jó értelemben.

2015. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#előző vagyok

Ja az lemaradt, hogy simán haza is jöttük a kocsival :)

2015. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"ennyi emberrel telepakolva folyamatos 140-et nem is tudna menni egy ilyen 1.4-es ford,maximum óra szerint......csak kár hogy a km óra csalása miatt ez a tempó a valóságban jó ha van 130......"


Majd ha ültél is ilyen 1.4-es autóban, akkor szólj hozzá.

2015. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!