Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért mindig csak akkor...

Miért mindig csak akkor szólnak be, amikor "kisautóval" megyek?

Figyelt kérdés

Futárként dolgozom,22 éves vagyok, de a szüleim eltartanak és bármit megvesznek.

A futárautóm egy 3 ajtós 1.3-as Swift, ezt hajtom szét.

Alapból pedig édesapámtól "megörököltem" egy 2009-es Audi A6-ot (3.0 TDI S-line) és a mindennapokban ezt használom.

Futárként gyakran gyorsan hajtok, és rengetegszer szóltak már be, motorosok,kerékpárosok,gyalogos,másik autós.

Legtöbbször azért mert gyorsan megyek, mutogatnak utánam a gyalogosok, de konkrét eset,hogy a motoros utolért,és úgy kezdte,hogy az anyámért száguldozok (persze nem volt ennyire finom)

De például pirosnál állva is köcsögöztek le, mert nála 3 gyerek ül hátul "és ha neki megyek".

Az Audival is gyakran megyek gyorsan, de eddig amiket kiemelnék fatális hibaként,azt mindet az Audival követtem el (többnyire nagyon húzós előzések)

Az Audit régebb óta használom, és SOHA nem szóltak be, nagyon kevésszer dudáltak vagy villogtak rám.

Tudom,hogy ez függ attól is,hogy kikkel találkozok, de úgy érzem az Audival szinte mindent megtehetek és csak a rendőrtől kell félnem, míg a Swifttel nem így van.

Tudom,hogy mikor van alattam 1.3-as meg 3.0-es motor, és a Suzukival nem vállalok be komolyabb előzéseket, tökéletesen tudom mit csinálok azzal az autóval amelyikkel megyek, így szó sincs arról,hogy 1.3-al olyat vállalok be ami csak 3.0-val menne.

Szánalmasnak tartom,hogy az emberek természetesnek tartják a luxusautók ámokfutását, miközben a kisautósokat leszólják,pedig semmi sem múlik az autón.

(Ne mondjátok,hogy az Audinak jobb a fékrendszere,mert mikor 2 centivel tér vissza előtted, nem erre gondolsz, és ez senkinek nem jut eszébe, csupán a külsőségre mennek)


2015. júl. 7. 21:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
26%

"Ezt most kinek címezeted?"


A kérdezőnek. Remélem minél előbb beleszáll egy fába és túléli, másképp nem fog észhez térni.

2015. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!