Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 2015-ben mennyi idő alatt jön...

2015-ben mennyi idő alatt jön a csekk gyorshajtásért?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2015-ben mennyi idő alatt küldik ki a csekket gyorshajtásért , vagy kapok előtte valamilyen értesítést ? még 1 kérdés. Falun belől , mellékutcákban milyen gyakran mérnek , vagy szoktak mérni egyáltalán ? Válaszokat előre is köszönöm

2015. júl. 9. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Engem is érdekelne, hogy kb mennyi idő alatt szokták küldeni, mert már 3 hete "várok" egy 2-300ezres csekket. Bár nem biztos, hogy hátulról is fényképeztek.
2015. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

7-8 nap alatt kiér a levél, mellé tűzve a csekk.


Igen, néha faluban is mérnek.

2015. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Törvény szerint 90 nap, attól függ, mennyire egyértelműek a képek és mennyi ügyük van. Ez viszont nagyon ritka, valóban 1-2 hét alatt meg szokott érkezni.


1# hátulról is ugyanúgy szoktak mérni, mint szemből.

2015. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

3#

Szoktak, igen de ritkábban. Az én esetemben konkrétan láttam, hogy villan szemből, de azt már nem tudom, hogy miután elhagytam hátulról is lekapott-e.

2015. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

"konkrétan láttam, hogy villan szemből"


Haha, időutazáson vettél részt? Már vagy 30 éve nem fényképeznek, és nem nagyon villan semmi, kivéve ha valami turista épp fotózott!

:D

2015. júl. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Márpedig villant. Keresztben az úton, egy oszlop tetején volt. Ott volt valami nagy antenna, azt figyeltem, hogy mi lehet. Akkor láttam, hogy villan. Ha ez nem trafi, akkor nem tudom, hogy mi lehet, de nagyon örülnék neki, bármi is legyen az:D
2015. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Max 30 nap; de inkább 1 hét.
2015. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

#5: Villanhat. Autópályán (M0, M1) és a Balaton déli aprtján van még radaros sebességmérő. Magyarországon már csak ott. De az csak este villan, és vörös színnel.


De amúgy ugyan úgy mérnek szemből, ahogy hátulról. A közeledő és a távolodó autókat is lehet egyszerre nézni. Logikus.


Mellékutcában nem szoktak mérni... Inkábba főúton. Faluban azrét néha mérnek, de ott is a főúton, és nem egy mellékutcában.

2015. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!