Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy szoktátok mutatni a...

Hogy szoktátok mutatni a szembejövőnek, hogy mérnek a rendőrök? Csak villogtatás?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 20:08
1 2 3
 11/25 Beviz Elek ***** válasza:
De árthat annak, aki biztonságosan gyorsabban hajt a megengedettnél.
2015. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

A Waze-ról annyit, hogy fa*om fogja vezetés közben is a telefont nyomogatni, igy is szinte függő vagyok, legalább vezetés közben leteszem.

Ja és a traffitól jeleznek 1 km-re is a sofőrök. 1 perc alatt megteszek egy km-t, ennyi idő alatt senki nem osztja meg a dolgot, kell egy kis idő, amig megosztod.

2015. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Gondolom, ezek a sofőrök mennek lakott területen kívül is 60-70-nel, mert nyomkodják azt a szart, a forgalmat meg feltartják. Rosszabb esetben veszélyeztetik is a népet.
2015. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

csak ne civil rendor kocsinak villogjunk szembe :D

ezert kerülendo a villogas

2015. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Alex Fly ***** válasza:
#11: szabályosan közlekedőt kérdeztem. A gyorshajtás nem tartozik bele. A szabálysértésnek meg mindenki ismeti a következményeit és ennek tudatában követi el. Ha valaki önszántából fizetni akar, azt én nem akadályozhatom meg ebben a szándékában...
2015. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Beviz Elek ***** válasza:

Én nem fizetni, hanem haladni akarok. Vannak olyan útszakaszok, ahol a megengedett sebességhatárt veszélytelenül átlépheted, de olyanok is, ahol érdemes kicsit lassabban menni.


Viszont sokat árul el az embertársakról ha nem villantanak ha traffipaxot látnak.

2015. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Alex Fly ***** válasza:
A haladás nem egyenlő a gyorshajtással. A közlekedés "társasjáték": ha mindenki szabályos, akkor működik. A csalók pedig kapják csak meg a megérdemelt jutalmukat, ezzel mindenki jól jár. Ha valaki nem tudja betartani a szabályokat, annak semmi keresnivalója az utakon.
2015. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Alex te szerintem még soha nem vezettél! nincsen olyan sofőr akinek még ne csúszott volna a km óra 50 fölé mondjuk 63 ra!!!
2015. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Alex Fly ***** válasza:
0%
Természetesen előfordul, hogy egy kissé az 50 fölé "csúszik" az ember -ezt nem is szokták szankcionálni. Azért az említett 63 km/h elég durva, több, mint 25%-os sebességtúllépés, ami általában nem véletlen. Ilyem nértékű gyorshajtás mindig tudatos -főleg, hogy a sebességmérők is általában úgy vannak kalibrálva, hogy elejét vegyék ennek, illetve a méréseknél is van bizonyos mértékű tolerancia. És nem azért, hogy ezzel visszaéljünk, ahogy ez lenni szokott...
2015. júl. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Beviz Elek ***** válasza:
100%

És megszámolhatatlanul sok helyen veszélytelen lakott területen a 70 is.

Sokszor a lakott terület tábla az utolsó házaktól messze ki van tolva, értelmetlen fékezgetni és 50-nel menni. Sok esetben a lakott terület közepén van egy üresebb rész, ahol veszélytelenül lehet haladni. Tudom, a szabály az szabály és dögöljek meg ha az üres autópályán 160-ig is eltolom, de tudod közlekedésben nem azért vagy jó soför mert minden szabályt betartasz.

2015. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!