Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Póló nélkül lehet motort vezetni?

Póló nélkül lehet motort vezetni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 12:44
 1/10 vfrtom ***** válasza:
50%
Nem, nem lehet. Annyira megnö a légellenállás, hogy meg áll a motor. Komolyra véve, lehet de csak robogó sisakban , rövidgatyában meg csattogós papucsban és kizárólag 150 km/h fölött.
2015. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet persze.Más kérdés,hogy nem tanácsos.
2015. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Elvileg nem, bár kötelezően csak a bukósisak van előírva, de vizsgára se lehet menni pl. papucsban, mert nem engednek vizsgázni. Ha már van jogsid, akkor meg azt csinálsz amit akarsz, csak viseld a következményit (ha vannak). Én nem villantanék akkor se ha olyan felső testem lenne, mint egy chippendalenek, mert mi van ha nekem repül egy darázs?.. Mi van ha elesek?.. stb.
2015. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
egy két cserebogár, szarvasbogár aztán fel öltözöl ön állóan!
2015. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet persze.

Bár abban a pillanatban megbánod amikor elcsúszol és a hátaddal végigszántod az aszfaltot. Sok nem marad a hátadból az biztos.

Hidd el nem éri meg.

2015. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell leesni, de 50-nél annyi bogár, meg mittoménmi rád fog kenődni, hogy véres leszel mire leszállsz.
2015. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a motorozás nálam annyinál kimerül, hogy a faluban elmegyek ide oda. csak egyik haverral veszekedtünk ezen, aztán érdekelt, hogy melyikünknek van igaza.
2015. júl. 22. 15:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, aztán döntsd el.
2015. júl. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alex Fly ***** válasza:
Lehet. Nagymellű hölgyek esetén ajánlott.
2015. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi nem tiltja. Én nyaranta így napozom. Mert amúgy ki nem állhatom az égető napsütést de úgy hogy a menetszél hűt ,úgy jó. Kisrobogóm van max 65 körül megy. Néha tényleg elkapok egy bogarat de egy paintball puska lövés erösebb, szóval ki lehet bírni.
2015. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!