Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért csinál ilyet valaki?

Miért csinál ilyet valaki?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő volt. A zebrán akartam átmenni gyalog. Baloldalon semmi, jobb oldalon messze volt egy autó, normál tempóval jött. Ha lassan sétálok át neki akkor sem kellett volna nemhogy fékezni,de lassítani sem, de nem szoktam tötyörögni, szóval lendületesen elindultam. Pár lépés után látom, hogy gyorsít. Ennek mi értelme? Na felhúztam magam. Én ugyan nem fogok se szaladni a kedvéért, se megállni a felező vonalnál, se visszafordulni. Mentem tovább és ő még mindig gyorsítva jött felém. A vége az lett, hogy utolsó pillantban iszonyú satu féket nyomott és még a járdára is felment félig, hogy ne üssön el. Komolyan, ki csinál ilyet? Minek kellett gyorsítani amikor bőven lazán átsétálhattam volna előtte ha tartja a tempóját?!

Megálltam egy pillanatra a kocsija előtt, benéztem, ő még akkor fordította fel a fejét, lehet megfejelte a kormányt vagy csak előre lendült. Félig felháborodottan, félig ijedten néz rám. Hát még ő háborodik fel? Nő volt egyébként. Nem is csodálkoztam. De akkor is. Mi játszódhat le a fejében egy ilyen idiótának?


2015. aug. 26. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szazas az biztos 😅
2015. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen alkalmatlan az önálló, biztonságos közlekedésre. Sok ilyen van sajnos, nem csak az autósok, de a gyalogosok, biciklisek, tömegközlekedők között is. A legjobb módszer talán, ha tudatosan figyelsz az ilyenekre, hogy téged minél kevésbé veszélyeztessenek, egyébként pedig nem bonyolódsz vitákba velük. Az ilyenre mondják, hogy ne süllyedj le a szintjükre, mert ott megvernek a rutinjukkal.
2015. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem így csaptak el.


15 éve, azóta mindig 2x körbe nézzek. És inkább várok.


Persze autót vezetek azóta én is, de azért néha a gyalogosok se kismiskák, amit csinálnak.

2015. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szimplán hülye és alkalmatlan volt. Gondolom az járt az "eszébe",nini egy gyalogos,megy átfele,ha eléggé kigyorsítok akkor még éppen előtte át tudok menni a zebrán...francba nem gyorsúl a verda 5.ben méégsee, fééék sikíítáás fejlehúzás, rohaggyámeg letört a műkörmöm...
2015. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!