Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire nehéz az elsősegély...

Mennyire nehéz az elsősegély vizsga?

Figyelt kérdés
Ma voltam 2. alkalommal a Vöröskeresztnél és holnap lesz a vizsga. Azt tudom, h benne lesz a mellkaskompresszio,a stabil oldalfekves es utána egy tetelrol kell beszélnem. A tételek általában mennyire bonyolultak? Csak mert kozel 70 tetelt nem konnyu teljesen megtanulni 24 óra alatt.

2015. aug. 26. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy ez nagyon várostól függ. Ha akarnak úgyis megbuktatnak,ha rendesek akkor mindegy mit tudsz. Nálunk egy gyerek nem tudott újraéleszteni és meg lett neki. A vizsgáztató közben a telefonban káromkodott valakivel, és le se f*sta hogy mit csinálsz épp. De általában ha hozzá tudsz szólni a témához akkor megvan a vizsga.
2015. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha sikerül a vizsga, akkor kapok majd valamilyen papírt, amit majd az okmányirodavan be kell majd váltani a jogsi erdekeben?
2015. aug. 26. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kis kártyát kapsz.


Én is a Vöröskeresztnél voltam, nekem mentős tanított.


Át is mentem, persze a legszemetebb vizsgabiztost kaptam, a tételek mellé feltett pár extra kérdést, de nem volt gáz.

Semmi olyat nem kérdeznek, amit ne tanítottak volna meg. Nyugi.


Menj az elsők között, nem lesz gond.

2015. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem könnyű volt, igaz én tanultam rá :D:D

Kapsz rögtön egy igazolást, hogy levizsgáztál.

2015. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!