Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha rendelkezek elsősegély...

Ha rendelkezek elsősegély vizsgával, akkor az autóstanfolyamra nem kell már elsősegélyre járnom csak kreszre meg forgalmira, ugye?

Figyelt kérdés
Hello, mult heten vizsgaztam elsosegelybol a voroskeresztnel. Mivel ez a taneven eleg kemeny lesz (most fogok erettsegizni), ezert leghamarabb csak jovo juliusban tudom elkezdeni a kreszt. Addig ugye kitart a vizsga, ugye?

2015. aug. 29. 11:18
 1/7 szántóvető ***** válasza:
100%
ha sikeres vizsgát tettél akkor az kitart az idők végezetéig hisz papírod van róla.
2015. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen
2015. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor a jogsinál nem kell elsősegélyre jarnom, ugye?
2015. aug. 29. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:
úgy ahogy mondod. majd csak a közlekedésfelügyeltnél kell tudnod bemutatni az elsősegély vizsgáról a papírt. a forgalmi vizsga vizsgaigazolását csak így fogják kiadni.
2015. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok köszi
2015. aug. 29. 11:55
 6/7 A kérdező kommentje:
És mennyi ido alatt lehet megszerezni a jogsit?
2015. aug. 29. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés naponta legalább egyszer elhangzik itt GYK-n. Ha minden összejön, akkor kb. 3 hónap. Ha iskolába jársz, akkor ez úgyis több, olyankor jó ha heti 6 óra megvan (a kötelező 30-ból). Szerintem számolj fél évvel.
2015. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!