Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Budapesten a népligetben...

Atm23 kérdése:

Budapesten a népligetben milyen a menekült helyzet?

Figyelt kérdés
Külföldi vagyok, 16 éves és egész nyáron a videókat meg a hireket láttam a menekültekről. Holnap hajnalban fogok oda érkezni és nem tudom mi vár rám

2015. aug. 30. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi, egyetlen menekültet sem fogsz látni.
2015. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hatalmas bográcsokat állítottak fel maguknak, s abban főzik a magyarokat.

A róluk szóló hírek erősen felturbózottak, túlzóak. Számokban talán nem, de a veszélyt illetően igen.

Amennyire tudom az Iszlám Állam elöl menekülnek. Az összes menekülőnek kb. 2% tart Európa felé. Sokuk otthon jó egzisztenciával rendelkező, keresztén, kisebb hányaduk muzulmán. És azért jönnek, mert bajban vannak, nem azért, hogy balhézzanak.

Sajnos meg lettek vezetve, s nem értik, mi történik körülöttük. Agresszivitást az válthat ki belőlük, ha ok nélkül bántják őket, vagy emberhez méltatlan körülmények közé szorítják őket.

2015. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es, én is ilyesmi választ írtam volna :)


Megerősíteném, hogy a Népliget környékén nemigen látni menekülteket. De ahol sokan vannak, ott sincs velük probléma. Ha nem bántják őket, ők sem bántanak senkit, hiszen nem akarnak itt ragadni.

2015. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!