Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hova zárjam a biciglimet?

Hova zárjam a biciglimet?

Figyelt kérdés
Nos, fontos kérdésem lenne, hogy hova is zárjam a biciglimet, este kellene lezárnom mivel reggelente mennék vele a suliba, nem egy nagyon drága bicigliről van szó de azért mégsem szeretném hogy ellopják, tudom hogy ha akarják úgyis elviszik meg minden... Egy hely kellene vagy valami ötlet, ja igen és belvárosról van szó, Győr, gondolkodtam rajta hogy a rendőrség környékén valahova vagy valami iskola előtt hogy közel legyen még a pályaudvarhoz is azért, nem tudom valaki tudna valami ötletet adni?

2015. szept. 5. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

biciKli

Normális biciklitároló nincs?

2015. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Esetleg az udvarotokban egy kamrába? Vagy a tasház biciglitárolója? Ha társasház akkor zárhatod az előszobátokba, vagy a lakás előtt a gangra.
2015. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De a szobádba is, vagy a teraszotokra...
2015. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én mindig a szobámban tartottam, pedig volt hogy a 4.-en volt az albi. Hát cipeltem fel-le napi szinten lány létemre,(nem volt lift) mivel egy saját kezűleg felújított régebbi montim van ami nem egy húdedrága cucc de tolvajszemmel jó fogás :D Lakótársamnak a szobájába nem fért be, így lent tárolta a lépcsőházban a lépcső mellett, nem telt el pár nap már le is lopták róla a nyerget... Győr már csak ilyen.
2015. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a lakásban van.
2015. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Öhm srácok azt elfelejtettem hozzá tenni hogy bejárós vagyok így délutánonként le kellene zárnom valahol ahonnét reggel ismét el tudok vele menni suliba, pénteken pedig el tudnám vinni nagyszülőkhöz hogy hétvégén ott legyen, de ők picit messzebb laknak szóval onnét szóval minden nap nem tudom oda vinni, ezért kellene lezárnom a városban valahol. Elnézést csak telefonon ez a hülye automata izé félre írta a biciklit :(
2015. szept. 5. 12:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy erős tárgyhoz zárd, megfelelő eszközzel (jelenleg a legerősebb az U-lakat nevezetű zár). Lehetőleg biztonsági zárasat ("i" kulcsos) vegyél.
2015. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Az a lényeg, hogy acéllánccal vagy U-lakattal zárd, akkor nem lopják el addig, míg az utcák tele vannak gagyi sodronyzárakkal.
2015. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nehogy elvigyék a kommunisták! :-)
2015. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem nem viszik el, van egy számzáras sodronyzáras lakatom, azzal lezárom az elsőkereket a vázhoz csak nem szedik ki maguknak... Csak mert itt láttam olyanokat hogy a váz ott volt az első kerék meg sehol semmi... Meg van egy láncom egy lakattal azt meg körbetekerem valami forgalmasabb helyen valami oszlopra oda láncolva a hátsó kereket, tudom hogy ez sem 100%os megoldás meg ha akarják úgyis elviszik... De jobbat nem tudok, esetleg valami forgalmasabb hely ami figyelve van este is? Ötletek? :/,
2015. szept. 5. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!