Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel zárjam egy lánynak írt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel zárjam egy lánynak írt szerelmes levelem? 15/f

Figyelt kérdés
Onnantól, hogy befejeztem a levelet azzal, hogy szeretlek. (Nevem, dátum, esetleg helyszín kell? Milyen sorrendben?)

2015. máj. 18. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Kérlek ne tedd! Szerelmes levelet írni olyan szánalmas dolog, gyakorlatilag nyugtázod a veszted. Állj ki elé, és mond meg neki, férfi módjára!
2015. máj. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De utalt rá, hogy jól esne neki. Személyesen is szoktam neki kedvességeket mondani..
2015. máj. 18. 23:54
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Pontos keltezés, Helyszín dátum sorrendben. Utána a neved nagy nyomtatottal, illetve aláírás.

Hülye vagy? Rakj oda egy szivecskét azt cső :D

2015. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A neved es kortol fuggoen valami apro rajz.

18/L

2015. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Szívecske jó lesz? 15/L-nak. És dátumot akkor ne írjak?
2015. máj. 19. 00:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha ez egy sima szerelmes levél, akkor nem gáz. De abból ítélve, amit mondtál, ebben a levélben akarsz neki szerelmet vallani először. Kérlek, ne tedd ezt, ezt még olvasni is szörnyű. Állj ki elé, sokkal jobb érzés, plusz közvetlenül látod a reakcióját.
2015. máj. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Remélem ez egy általad kitalált verset tartalmaz, vagy valami aranyos dolgot, nem pedig egy vallomás.


Dátumot írhatsz a bal oldalra, jobb oldalt középen pedig aláírva a neved és a szívecske.


De inkább személyesen beszélj vele, én is személyesem mondtam el az érzéseimet.

2015. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ragassz celluxal a végére egy csomag óvszert , tetszeni fog neki:D
2015. máj. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Helyszín, dátum nem kell. Ez nem hivatalos levél. Csak a keresztneved.
2015. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

télleg ne levélben tudasd vele ha netán még nem tudna róla. állj ki elé és mond a szemébe, legalább a reakcióból egyértelműen le tudod szűrni, hogy mit gondol.

22/f

2015. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!