Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem gyökérség egy Lamborghinit...

Nem gyökérség egy Lamborghinit füstölgő gumikkal faroltatni?

Figyelt kérdés

Ma láttam Budapesten egy fehér Lamborghini Huracánt, láttam,hogy kiakar kanyarodni, így lassítottam is, bár szerintem anélkül is kikanyarodott volna.

A pilóta pedig olyan kövér gázt nyomott,hogy szinte keresztbe állt az autó, aztán amint egyenesbe hozta, füstölgő gumikkal úgy elhúzott mint egy rakéta.

Tényleg beszarás volt, sajnálom,hogy nem adhatom át az élményt egy ócska leírással, de még egy videó sem lenne elég.


Viszont ahogy megláttam azt az autót, olyan elegánsan és szépen jött, majd fülsüketítő motorzúgás, és gumicsikorgás, annyira lerombolta az összképet.Hiába volt komoly látvány...nem tudom érthető e mire gondolok, de ez az az autó ami nem igazán erre való az én véleményem szerint.

Kb úgy éreztem, mintha valaki egy Lambora utánfutót kötne.


2015. dec. 9. 23:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Egy S osztálytól vagy 7-es BMW-től inkább lett volna idegen látvány mintsem ettől.
2015. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%
miert lenne az? swiftemmel én is csikorgósan kanyarodok ki mindig, akk egy lambóval ne viccelj már ember...
2015. dec. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nincs elég fejlett elektronikája, nem jó a kipörgésgátló benne. Az rossz ha valaki csikorogva kanyarodik.
2015. dec. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Talán hihetetlen, hogy kikapcsolható benne minden segítség... na persze ebből születtek már " vicces " esetek is rengeteg.
2015. dec. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem. Egy ilyen autót használni kell,pályanapokra járni vele,stb. Nem értem az olyan embereket akiknek Lamborghini,Ferrari,stb autójuk van,mégse "használják". Ez kb olyan,mintha a tv előtt háttal ülnék.
2015. dec. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%

", de ez az az autó ami nem igazán erre való az én véleményem szerint"


Na,mert akkor szerinted mire való??!?Anyunak bevásárolni,meg elmenni a gyerekért/műkörmöshöz?!?

2015. dec. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem erre való. Ha valaki szerint arra való egy ilyen kocsi hogy az utcán zsonglőrködjenek vele, akkor még szerencse hogy ezek csak álmodoznak ilyen kocsiról és a régi swiftjükben ülnek.
2015. dec. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a füstölgő gumikkal farolgatás alapvetően gyökérség forgalomban, mindegy hogy Lambó vagy Swift.
2015. dec. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 dirtboy ***** válasza:
100%

lambóval én sem csinálnám,ha telne arra akkor tartanék mellette egy játszós autót is pl impreza,350z stb azon legalább nem 120ezer ft/db árú pzero feszül és kopik erősen.

persze ha csak kiállítás vagy stb rendezvény miatt látványosságképpen csinálta akkor az úgy más.

2015. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Akkor szerintetek a Lamborghini csak mutatós autónak való, és nem szabad néha odalépni neki egy kicsit (mintha nem arravaló lenne).

Vagy csak BMW-vel szabad gumit égetni és haladni?

2015. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!