Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valaki el megy pl a Lamborg...

Ha valaki el megy pl a Lamborghini gyárba/kereskedésbe Sant'Agata-ra akkor ott lehet tesztvezetni Lamborghinit?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit valóban érdekel egy Lamborghini vétele, az nem fog pont előtte nekiállni tesztvezetgetni az olasz utakon. A kereskedésben sem most jöttek le a falvédőról, tudják ki az aki potenciális vevő és ki az, aki turista. Különben szerveznek a gyártók és külsős cégek is pályanapokat ahol hosszabb-rövidebb ideig lehetőség van autót bérelni elhanyagolható összegekért. Elég népszerű szolgáltatás, tehát nincs értelme egy sportautó kereskedésnek ilyesmivel foglalkozni, mert túl sokan törnék össze az autókat.
2013. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 intrepid ***** válasza:
Én is brahiból is odaverném valamihez a kocsit, és még az unokámnak is mesélhetném, hogy Lamborghinivel csattantam.
2013. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Persze, csak tudod az a szokás, hogy a kocsi vételárának 10%-át le kell tenned. Ha véletlen történne valami, mint pl ez a barom aki az unokájának is mesélné hogy csattant egy Lamborghinivel, akkor annak a pénznek meg lesz a helye, és nem valószínű, hogy bármit is látni fogsz belőle.
2013. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgyértem, hogy szoktak szervezni tesztvezetéseket, hogy pl. 100 eu-ért mehetnek vele egy kört kísérővel?

Mint pl itt:

http://www.youtube.com/watch?v=aB6Y-Ccby48

2013. júl. 10. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!