Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Végre egy jó ötlet a FIDESZ-tő...

Végre egy jó ötlet a FIDESZ-től? Kresz vizsgát kell tennie a kerékpárosoknak is?

Figyelt kérdés
Sajnos sok autóssal is találkozom, akik láthatóan nem bunkóságból szegik meg a kreszt hanem nyilvánvalóan nem ismerik rendesen. De ettől még nagyon jó lesz ha a bicikliseknek is kell vizsgázni.

2015. dec. 11. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
Én csak trükközök BMX-el nem akarok vizsgázni :DD
2015. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
53%

Ez szerintem is nagyon jó ötlet.

Fura is, hogy ugyanazt az utat használják, mint az autósok, ugyanazokat a szabályokat kéne ismerniük és alkalmazniuk, és közben semmilyen vizsgájuk nincs.

Én ezt eddig sem értettem, hogy hogy lehet.

De gondolom, majd a biciklis szervezetek lenyomják ezt a valóban jó ötletet.

2015. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
52%

Bringásként támogatom az ötletet. Néha eszméletlen, egyesek mennyire nincsenek tisztában alapvető dolgokkal.

Az autósoknál is gyakori, hogy benéznek ezt-azt, de az többnyire tudatos, "csak" sietnek, vagy a másikat alacsonyabb rendűnek tartják.

Ezzel szemben a bicikliseknél sok esetben nagy a tudatlanság.

De remélem, megfizethető kategóriában lesz. Nálunk az egész család bringázik, nem szeretném anyagi okokból letenni. :/

2015. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
68%
Legtöbb bringásnak már van jogosítványa autóra. Akkor miről is beszélünk?
2015. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
51%
Ha ingyenes lesz akkor jó ötlet, amúgy meg lehúzásnak tartom.
2015. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
74%

ez a hír egy tipikus parasztvakítás..fél ország beszopja..lehetetlen végrehajtani, akárcsak a kerékpár kivilágítását, vagy a rendszámozását...


ez mind csak blablabla...


szóval holnapra még az is elfelejti, aki a mikrofonok előtt mondta... persze a téma meglesz a karácsonyi asztalnál...aztán országos felejtés.

2015. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
76%
Persze a sok öregasszony meg bácsika most elkezd KRESZre járni majd...
2015. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
35%

7: Öregasszonyt és bácsikát még sose láttam a forgalomban. Vidéken, kerékpárúton láttam már. De a városban az autók között még nem.

Csak egy tegnapi történet:

Körforgalom, látom, hogy jön be egy kerékpáros, na gondolom magamban, tuti, hogy alkot majd valamit, úgyhogy figyelek rá. Nézem, hogy jelez kifelé, oké, én is ott megyek ki, akkor vigyázok. Erre fogja magát és keresztben átmegy előttem mindenféle jelzés nélkül. Hát köszi. Persze, ha rámegyek, akkor én vagyok a hülye, nem ő. És mindennap van legalább egy ilyen.

2015. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
56%

A biciklisek 80%-nak van jogsija. Akkor miről beszélünk??

Ez úgy baromság ahogy van. Nem a papír miatt lesz közlekedeési kultúra, mert papír az már most is van.

Nehogy már külön vizsgát kelljen tennem ahhoz, hogy a kocsiból átüljek a bringámra.

2015. dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
56%

ma 21:19

Nem tudom te hol jársz, de én rendszeresen találkozom idióta, birka biciklisekkel akik kimerítik a Mari néni és Sanyi bácsi kategóriát, de ez igaz azokra is akiknek van már jogsijuk, rendszeresen találkozom közlekedni nem tudó idiótákkal. Kollégát is láttam már érdekesen közlekedni biciklivel többször is, igaz nem a legfényesebb égő a csillárban, de tudom, hogy van jogsija.

És megyeszékhelyen lakom.


Szóval egy ilyen hülye papír nem old meg semmit sem. Vagyis baromság az egész.

2015. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!