Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Erzsébet vagyok. Január 21 én...

Erzsébet vagyok. Január 21 én vizsgázom kreszböl, és nem tudom milyen szakoldalon gyakoroljak, az edu, és szakoe ugyan azt a kérdéseket adja. Kérdésem! Melyik oldalon lehet gyakorolni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 27. 16:56
 1/5 anonim válasza:
33%
kit érdekel hogy kivagy? Kit érdekel hogy mikor vizsgázol? ha ugyanazok a kérdések, nem tök mindegy , hogy melyiken gyakorolsz?
2015. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

István vagyok.

December 27.-én válaszolok a kérdésre, és nem tudom milyen szakszerű választ adjak.

Nekem adtak anno egy CD-t, kizárólag azon gyakoroltam, és 75/74 ponttal átmentem.

Szerintem keresd meg az oktatód, nem tudom most,hogy megy a KRESZ, nekem arra is külön oktatóm volt anno, ha az nincs, akkor azt akinél vezetni fogsz.Már ha tudod ki az.

2015. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az említett két oldalon tudsz gyakorolni, de tanulni könyvből kellene. A szabályokat ismerve a vizsga nem nehéz, de csupán totózásra hagyatkozva kétes a siker.

Január 1-től ismét módosítanak az adatbázison, bekerülnek mozgó képes kérdések is, ezeket pedig nem ártana valahol megismerni, ne érjen meglepetés azzal sem (kérdezz rá az oktatódnál)

2015. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szakoe-t kellene ezerrel nyomatni, mert olyan típusú kérdések lesznek a vizsgán. De lehet rendelni valahonnan teszt könyvet, ami kicsit elavult mert régi képek vannak, de gyakorlásnak nem rossz. Abban benne van az összes kérdés, de én úgy tudom hogy 2013 körül frissült utoljára. Ha a szakoe-s tesztek mennek, akkor nagy baj nem lehet.
2015. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én átolvastam egy kresz könyvet és a szakoe.hu-n gyakoroltam, addig amíg 100%-os teszteket nem csináltam egymás után legalább ötször. Ha hibáztam, akkor megnéztem, hogy mi volt az és megkerestem a kresz könyvben az oda vonatkozó részt. Nekem nem tartottak kresz órát - csak a pénzt vették el - csak közölték, hogy mikor kell mennem vizsgázni. Ennek ellenére sikerült.
2015. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!