Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol erdemes Mosonmagyarovaron...

Hol erdemes Mosonmagyarovaron szemelyautora a müszaki vizsgat megcsinaltatni?

Figyelt kérdés
Nem helyi vagyok, de Mosonmagyarovaron fogom vizsgaztatni az autot es nö letemre egyedül kell elinteznem. Olyan szervizt keresek, ahol megbizhato, segitökesz munkatarsak dolgoznak.
2016. jan. 18. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Autóklub..pont annyi az esély, mint máshol..kérdezd meg őket telefonon, mert januártól változtak a vizsgáztatási előírások.
2016. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na most várjál!Te szerelő műhelyt keresel vagy vizsgabázist!Mert a kettő nagyon nem ugyan az!A vizsga az vizsga nem pedig nagyszervíz állomás!Tehát vizsgázni vizsgára felkészített autóval megyünk,ami lehetőség szerint hozza az értékeket!Nem a műszakin fog nekiállni a vizsgabiztos szerelgetni meg beállítgatni a féket futóművet stb!

Vagy akkor "okos" helyre kell menni,ahol mindegy milyen az autód,mert csak annyi a lényeg,hogy adjad a pénzt,azt ha le van szakadva a fél eleje akkor is átmegy ha egy tizessel többet adsz!

2016. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
@Steinberg köszi a valaszt, azert nem vagyok teljes sötetsegben ez ügyben. Felkeszitett autoval megyek, es vizsgabazist keresek. Csak mivel meg egyedül sosem vizsgaztattam, megfordult a fejemben, hogy pl. kisebb vizsgabazisokon hazudnak valamit, hogy nem jo a kocsi de "termeszetesen van szerelömühelyük, ahol kicserelnek ezt-azt".
2016. jan. 18. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Én is az Autóklubot ajánlom. A napi vizsgáztatási időszakon kívüli időben, de a vizsgasoron, teljes értékű elő-vizsgát végeznek, rendes vizsgálati lapot nyomtatva ki. Ezt, megjelölve a javítandókat, átadják. Kisebb állításokat (pl. fényszóró) vagy javításokat (pl. izzócsere) rögtön meg is csinálnak. Az elő-vizsga díja miatt a tényleges vizsga árát csökkentik

A felmerülő javításokat akárhol (akár a Klub szervízpontján is) el lehet végeztetni.

A mosonmagyaróvári szerviz- és vizsgapont címe és elérhetősége: 9200 Mosonmagyaróvár, Gabona rkp. 2-6.; 06-20/310-2218; 06-96/215-708

2016. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a hozzaszolasokat :)
2016. jan. 19. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!