Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A traffipax képéről letudják...

A traffipax képéről letudják olvasni a szélvédőn lévő matrica rendszámot?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert ma jött mögöttem egy Ford Focus, elől nem volt rendszáma, még kerestem is, de szélvédő mögé sem volt kitéve, viszont azt láttam,hogy van matricája.

Mértek a rendőrök, többen is villogtak,de már korábban láttam,hogy hol vannak, szóval óra szerint 55-re álltam be, de csak onnantól kezdve, ahonnét úgy véltem,hogy már mérhető vagyok.

Ezen a szakaszon kibaxás az 50, mert bár van itt ipartelep, meg nagyáruház, de simán beleférne minimum a 70, de akár a 90 is.

(néha bátorkodom 70-el menni, mint sokan mások is)

A Ford így is rám volt tapadva, de gondoltam én nem izgatom magam, ha elhaladtunk a zsaruk mellett visszagyorsítok 60-65-re, ha nem bír annyit kivárni akkor meg előzzön.

Így is lett, bevágta a kanyarodóba, és onnét megelőzött (bőven a trafippax hatósugarában lehettünk már) aztán ahogy bejött elém láttam,hogy hátul sincs rendszáma, de a yard meg nem szúrta ki, csak a műszer volt az út mentén, ők el voltak bújva, így szerintem csak oldalról látták a Fordot elhaladni.

Szinte 100%,hogy legalább 70-80-al belement, gondolom kép is készült róla, csak vajon látszani fog a kis matricája?Vagy ennyi volt, és megússza?

(szemből mérték be)


2016. febr. 21. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarják, megoldják...de nem akarják.

...ez a járulékos veszteség...belefér.

2016. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tuti hogy a képről nem olvassák le hogy mit ír a matricán, meg ez szerintem nem is elég a büntetéshez.

Döglusták lehettek, mert erre a rendszám nélküli kocsikázásra nagyon rá vannak állva. De ezek még csak nem is mentek utána. Bár lehet nem messze várta egy másik egység a Transitost. Ha nem is gyorshajtásért, de rendszám nélküli kocsikázásért megtudják szivatni. Hacsak nem mondja azt a sofőr, hogy bocsi, útközben hagyhattam el, mikor indultam még megvolt. Ebben az esetben nem sokat tudnak csinálni neki.

2016. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!