Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kérdésem? Valaki látott már...

Kérdésem? Valaki látott már olyat, hogy a háromlábú kamera mögött csak rendőr. Többi lent?

Figyelt kérdés
Valaki látott már olyat , hogy a háromlábú kamera mögött csak rendőr egyenruhában, mellény nélkül állt és kamerázott, gondolom mért is! Nem volt rajta mellény!! Én még soha nem tapasztaltam! Ma Tiszafüred felől -Füzesabony irányában haladtam , a Tisza híd előtt ~500 m-re van 1 parkoló és ott mért! (Ez az útvonal a 33 ha valaki nem tudná!!) Hozzáteszem szabályosan közlekedtem,a navigációm szerint 90 km tábla van .

#közlekedés #rendőr #sebességmérés trafi...
2016. márc. 22. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Félmeztelenül kamerázó rendőrt még egyet sem láttam , de olyanokat, akiken a láthatósági mellény nem bolt rajta igen. Ha nem az úttesten dolgoznak nem kötelező a láthatósági mellény, ami mellesleg a civileknek is kötelező lenne, ha lakott területen kívül az úttesten tartózkodik
2016. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

miért ne állhatna a parkolóban mellény nélkül?

Ha szabályosan közlekedtél, akkor most az egysze kegyelmezz a rendőrnek. Ha kijön az ötvenezres bírság, akkor viszont említsd meg a kapitányságon.

Rendnek kell lenni.

2016. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1: hol írtam "félmeztelen"


#2 milyen 50 ezres csekkről regélsz!? mj: az a 2km csak 30 ropi nem 50... Kapitányságon? ne máááá.


Feltettem egy kérdést erre 2 "baromi válasz!

Köszönöm! Ennyit tudtok, és ezért vagytok itt! Húzódjatok 1/2-re és rázzátok el...

2016. márc. 22. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Szűzanyám, tényleg nem volt rajta mellény? Ez égbekiáltó bűn!


Gondoltam szólok, hogy nem az előttem válaszolók a hülyék.

Gondolom egy ilyesmit láttál, csak régebbit, amin még nincs mellény:

[link]


Ezen sincs mellény:

[link]

Ja ez is csak egy bábu.


A kedvencem volt a jakabszállási KMB, aki kitette az állványra a Szmena 8M-et, és azzal ijesztgette az autósokat.

2016. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még valami: autópálya gyalogos hídján is rendszeresen mérnek a rendőrök mellény nélkül. Na és, akkor mi van, befúj a szél?
2016. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Romániában ilyenekkel ijesztgetik a népet :D


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=CR7QkeYaIhg

2016. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mérhetett nyugodtan tekintettel arra hogy csak olyan helyen mérhet ahol forgalmat nem akadályoz, így eléggé esélytelen, hogy oylan helyen álldogálna ahol mellényt kéne viselnie.
2016. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Istenem ennyi hülye 1 rakáson! Befúj a szél...Nem hétvégi sofőr vagyok és csupán ezért lepett meg, mert igaz legtöbbet autópályán közlekedem de a fényvisszaverő mellény nélkül még nem láttam ! Polgárőrként is jártam trafizni a zsarukkal , és minden eligazításkor kitett adva a mellény használata kötelező!Nem kell félnem mert ~40 éve hivatásosom van és csak egyszer fizettem- most nem fogok! Kárörvendőknek! Köszönöm 1 nek adtam a zöldet, többi okoskodónak piros pacsi... xD
2016. márc. 23. 22:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Na buta önkéntes rendőr! Csaxólok, hogy leszarom a piros kezet!

:D

2016. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!