Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Valaki direkt ilyen hülye?

Valaki direkt ilyen hülye?

Figyelt kérdés

Ma történt az alábbi szituáció: Forgalmas út, oldalirányból nehéz kikanyarodni, a sok kocsi miatt. Én mentem ezen a forgalmas úton, egy kocsi kivágott elém mint az állat, nekem fékezni kellett teljesen és így is 20 centin múlott hogy ne menjek belé, de ő semmi elnézést nem kért csak ment tovább. 200 méter múlva viszont a bunkó kocsis elé szintén kihajtott egy másik sietős kocsi, az előttem lévő bunkó kocsis meg vadul elkezdett mutogatni, dudálni, stb.

Kérdem én, hogy miért zavarta hogy kihajtottak elé, mikor pontosan ő is ugyanezt tette?


2016. ápr. 1. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Más szemében meglátja a szálkát, a magáéban a gerendát sem veszi észre...Tipikus eset, a balkáni tahó mintapéldánya az ilyen, van belőle éppen elég idehaza.
2016. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig vannak iylenek. Ilyenkor persze rendőr sehol, pedig instant lehetne jogsit kérni.
2016. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rendőr kell ilyenkor, hanem nyerges vontató vagy villamos. Semmi durvulás, épp csak letarolja a kocsi végét, elég az.
2016. ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van az a bizonyos szálka, meg a gerenda.
2016. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizony, biciklivel hozzá kell szokni az ilyesmihez. Az autósok még a forgalmas kerékpárutakat se szokták észrevenni, csak kihajtanak az ember elé, ő meg inkább fékez, ha kedves az élete. Egyszer megkérdeztem valakit, hogy nem látta-e az elsőbbségadás kötelező táblát, de erre elmagyarázta, hogy az út mindenkié, és neki is ugyanolyan joga van használni, mint nekem, vagy valami ilyesmi. Jogosítvány kéne az autósoknak, és akkor talán figyelnének a szabályokra… (Persze a forgalmas úttestre már nem mert ráhajtani, csak állt előttem keresztbe. De lehet, hogy direkt csinálják, mert sajnos sok biciklis is bunkó…)
2016. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!