Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok csak hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok csak hülye, vagy direkt piszkálásból csinálják? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Nem értem,ha rákeresek itt 1 kérdésre amire azt írom a keresőbe hogy 14 éves akkor csupa olyan kérdéseket ad ki hogy:miért kell a mai fiataloknak szexelnie? Miért van az hogy a mai 13-14 évesek összefekszenek fűvel fával???"ha belegondoltok minden szexről vagy akár randiról szóló kérdésetek arról szól hogy a 13-14 évesek így,a 13-14 évesek úgy,meg hogy az én időmben,holott vannak olyan prédikátorok is ezen az oldalon,akik minket leajnároznak,meg lek*rvázzák azt,aki 14 évesen el akarja veszteni a szüzességét,meg hogy 16 éves korára nagy ribanc lesz meg ilyenek...holott(!!!)Ő is akkor 14 éves korában vesztette el,persze ők csak szerelemből!!!!De azok akik ugyanúgy szeretik egymást és le akarnak feküdni egymással,azok már r*bancok???De mindegy,mert ez engem nem érdekel...csak már nekem is csípi a szemem az,hogy egyes felnőtteknek nincs más dolga,minthogy a mai fiatalokat piszkálja,cseszegesse...most komolyan ez engem nem érdekel,mert én rám nem vonatkozik se a szerelem,szex téma,nem volt egy barátom sem,nem csókolóztam még...szóval mielőtt leszólnátok valakit,tisztelt felnőttek,kérlek titeket hogy nézzetek a tükörbe!mert ez már nagyon idegesítő...köszönöm!
2010. jan. 15. 16:46
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:

*Elnézést a helyesírási hibákért*

ami a fenti kérdést illeti,akinek nem inge,ne vegye magára!:)

2010. jan. 15. 16:48
 2/56 anonim ***** válasza:
59%

Egyet értek.

15/L

2010. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
90%
Talán több tapasztalatuk van mint neked és tudják, hogy az ilyen lányok TÖBBSÉGE valószínűleg nem 13 évesen találja meg élete szerelmét, hanem azért csinálja, mert cuki szűznek lenni, ez a mneő divat... Azon kívül sokat meg lehet tudni a kérdező stílusából is...
2010. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
köszönöm..pl:most néztem az előbb 1 kérdést,hogy a 15éves lány bulizni akart már menni..egyes felnőttek meg mondták neki,hogy: "ahhoz még bőven gyerek,meg hogy menjen csak,de ne lepődjön meg ha 16 évesen unokái lesznek"meg ilyen hülyeségek...:@
2010. jan. 15. 16:52
 5/56 anonim ***** válasza:
93%
:D illetve cIki szűznek lenni
2010. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
mi a baj a stílusommal?
2010. jan. 15. 16:53
 7/56 anonim ***** válasza:
84%
Akkor menj el egy buliba és nézd meg hogy mi van ott! A sok kis pcsa teszi magát a fiúkáknak és fetreng a részeg hányásában! A normális lányok meg nem találnak párt.
2010. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
86%
Azért mert egy 13-14 éves KISlány még ne szexeljen. Én 16 voltam (most19 vok) és így utólag korainak tartom. Tudod most az a menő, ha minél több pasival vagy. (Tisztelet a kivételnek, de az én lakóhelyemen így van)Tesóm most 16 és nem talál egy olyan barátnőt magának, akit ne húztak volna meg legalább 2en 3an :O Szerintem büszkeség az, ha csak annak adod akit tényleg szeretsz. Én azóta együtt vagyok a szerelmemmel. És nem menőségből feküdtem le vele, hanem szerelemből. De hozzáteszem 16 voltam!!! És még gyerek!!!! Hiába azt érzed, hogy nagy vagy, nincs így. Mindenre meg kell érni, ahogy a szexre is, és lehet testileg megértek rá, de lelkileg még nem. Emellett valószínű, hogy 14 évesen még nem az igazival jössz össze. Persze, ez fenn áll idősebb korban is, de szerintem a lányok nagy része érzi azt, hogy komoly e egy kapcsolat vagy nem. Nálunk a kislányok versenyeznek ki feküdt le többel. Csak azt nem értem hol vannak a szülők. sajnos ide jutottunk.
2010. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk írhatnál kisbetűvel mert elég nehéz volt elolvasn. de amúgy általában értettem nem a tiédre.
2010. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%

persze hagyjuk már ha te nem vagy olyan akkor mit zavar?

ÉS NE KIABÁLJ

2010. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!