Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 2016-os Kresz vizsga?

2016-os Kresz vizsga?

Figyelt kérdés

Csütörtökön megyek vizsgázni, de az oktatóm mondta saját szájával,hogy ebben az évbe megdurvult!Van közte mozgóképes, és talán még olyan kérdés is, amire öt válasz van,és mind hasonló.

Tehát a kérdésem,aki volt már ebben az évben vizsgázni,mit ajánl mikre figyeljek majd oda?Illetve akadnak benne könnyű kérdések is?

Már megtanultam mindent,a tesztek 68-72 pontosokra sikerülnek!



2016. ápr. 12. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Arra, hogy helyesen válaszolj, időre. Hülye kérdés.
2016. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem nehezebb mint a régi rendszer, mindkettőben vizsgáztam. Értelmezni kell a kérdést, és szinte egyértelmű lesz a helyes válasz.
2016. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
80%
2.-nak igaza van. Elsokent a kerdest kell értelmezni, utàna adja magàt. A mozgóképes kérdések nem nehezek egyébként, àltalàban az utolsó képkockàra vonatkozik a kérdés.
2016. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem durvább mint régen, csak más pár szabály.
2016. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!