Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ahogy meglett a kresz vizsgáto...

Ahogy meglett a kresz vizsgátok, mennyi időt kellett várnotok a kartonra (papírjaitokra), hogy tudjatok menni vezetni?

Figyelt kérdés

Én már egy hónapja várok rá,hívtam a sulim,akik közölték,hogy még mindig nincs kartonom!Kérdeztem, hogy nem-e az a baj, hogy nincs oktató?És le lettem annyival rázva,hogy oktató van, de karton nincs,ami nélkül nem mehetek vezetni..

Már én szégyellek telefonálni, meg keresni őket!Más is volt így, hogy nem oktató hiányában, hanem a papírok miatt telt el sok idő?Vagy ez teljesen lehetetlen,csak ez a kifogás?



2016. máj. 9. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyugalom, csigavér...


Amúgy nekem 1 hét volt. Ja, de én nem ilyen jogsigyárban tanultam.

2016. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-2 hét.
2016. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én csak kb. tudok írni mert már jó pár éve volt.

Pl. szerdán volt a KRESZ, majd jövő hét hétfőn vagy kedden már volt a gyakorlat.


Hova jársz?

(ha ide nem akarod írni, akkor írd meg privátban)

2016. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy volt egy hónapja hogy megvolt a kresz és következő héten vezettem jövőhéten vizsgázok forgalomból
2016. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, egy csütörtöki napon volt a vizsgám, kedden délután pedig az oktatóval egyeztettem, mert megvolt a karton.
2016. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Már most ott tartunk, hogy fel se veszi az illetékes a telefont, vissza sem hív!Elkeserítő, hogy bárkivel beszélek, mindenki vezetett max 2 hét után, a mi sulinkban meg már 1 hónapja semmi,most meg már a kapcsolatot se lehet felvenni velük.
2016. máj. 10. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk azt mondták, hogyha megvan a kresz és az oktató, kihez járni akarok, akkor másnap akár mehetek is vezetni. Szerintem nálad valamit nagyon sunnyognak, mindenképp járj utána, szerezd be az igazolást, hogy megvan a kresz és mielőbb menj át másik sulihoz, mert itt bizony valami nincs rendben.
2016. júl. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül sikerült Május közepén elkezdeni vezetni!(Nagyon sok veszekedés árán)Persze, sikerült olyan oktatót kapnom,aki ordít, türelmetlen, és mellesleg nem áll ki másból csak abból, h állandóan vegyek még órát! (Pedig nem vezetek rosszul,de állítja, h még nem állok készen!)Sikerült az 50.(!!!!!!!!!!) óra után végre ,h elmenjek vizsgázni,erre meg is húztak,egy teljesen apró hiba miatt, amit a vizsgabiztos persze óriásira nagyított..tehát megint vehetek órát,és fizethetem a következő vizsgadíjat...Nagyon nagyon igazságtalannak tartom,h egy autós iskola ennyire csak a pénzre megy, semmi színvonala nincs,de viszont a tanulón minden utolsó forintot bevasalnak.
2016. júl. 14. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!