Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit csináljak, ha az oktatóm...

Mit csináljak, ha az oktatóm nem igazán érdekli az egész? Bőv lent.

Figyelt kérdés
Hónap végén lesz a forgalmi vizsgám 21èn. Hiába mondom az oktatómnak,hogy több órát vezessünk Ő most is csak 1 órát írt be a jövő hétre múlthétre meg 2t. Most tartok 32 óránál. Vizsgáig még 13at leakarok vezetni. Hiába mondom neki. Vagy nem jó xy nap,vagy már tele van. Én úgy gondolom,hogy ha magabiztosan akarok mennj a vizsgára kell az a 13 óra még. Parkoltatni se parkoltatott vagy 1-1,5 hete ,mert gogy akkor azt mondta jó lesz ez(tényleg jól ment,de akkor is...). Vąltani már nem akarok így a vége felé. De ha ennyire értetlen mit tegyek? Minek válllaják túl magukat? Elhiszem,hogy kell a pénz,de könyörgöm...Lehet ő úgy látja,hivy elég majd meghúzni a vizsga előtti napokban,de szerinem nekem nem jó ha kimaradnak 4-5 napok. Főleg vizsga előtt.. szerintetek?
2016. jún. 4. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem egészen értelek. Te órát akarsz venni, de az oktatód nem akar többet adni!

Ezt vehetnéd már egy jelzésnek, hogy felkészült vagy! Ha az oktatód úgy tartja, hogy nem kell több, akkor igenis magabiztosan neki kell menni a vizsgának. Ha nem sikerül, akkor is vehetsz még órákat.

2016. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pff, pont akkor lenne szemét az oktatód ha még több órát akarna mert több óra = több pénz.
2016. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ki az oktatód, vagyis sejtem én is nála voltam, hidd el tudja mit csinál, nekem mondta, hogy nem kell +5 óra, de megvettem, kénytelen volt leadni, és elsőre sikerült is a vizsga. De lehet tévedek és vannak még ilyen figurák, de lehet... ja és nem voltatok rutin pályán! :)
2016. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keress amsik oktato.
2016. jún. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4ik! Írd már le privátban,mert érdekel! :D mondjuk kevés rációt látok rá,mert se várps,se sulit,de még kocsi típust sem íttam. :D Írd le légyszíves

:) Aztán leírom én is neked. :)

2016. jún. 5. 00:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Látja az oktató hogy megy a dolog neked és menni fog a vizsga is.
2016. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Bár azt mondja van addig még mit tökéletesiteni. Ezért nem értem...
2016. jún. 5. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs szabad ideje akkor mégis mit csináljon szerinted?
2016. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mit hát nem is tudom....Mondjuk pl azt hogy ez nem az én problémám? Talán nem kellene magát túl vállalni? Jéééé,de egyszerű... :)
2016. jún. 9. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!